TIXIK.cz » Města » Černá Hora » Bar » Čanj

Čanj - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Čanj: Hlídač pokojů
Čanj Mapa Mapa hotelů Čanj

Související témata

Největší města v Černé Hoře, Satelitní mapa Černé Hory, Penziony v Čanji, Satelitní mapa Čanje, Čanj: Fotografie

Doporučené hotely Čanj


Zobrazit všechny »Čanj: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Čanj Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Čanj a doprava
Královnina pláž Pláže0.9km
Bílá plážPláže1km
White beachPláže2km
Pláž GoluboviciPláže3km
Mali Maljevik beachPláže4km
Sutomore CliffÚtesy4km
Sutomore beachPláže5km
Pláž BuljaricaPláže5km
MaslinaKempy5km
Pláž LucicePláže6km
Zlaté pobřežíPláže7km
Červená plážPláže7km
Perazica Do Pláže8km
Susanj BeachPláže9km
Topolica StadiumStadiony10km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 00:13:14

Čanj je malé, poměrně rušné letovisko v Černé Hoře . Nachází se asi 7 km od Sutomore . Čanj je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi.

Aktivity

Čanj je vyhlášený hlavně díky místním plážím, kterým vévodí pláž zvaná Perlové pobřeží (Biserna obala) . Je tvořena pískem a drobnými oblázky. K oblíbeným aktivitám v Čanju patří potápění. Je tu totiž potápěčský klub, který pořádá kurzy a výpravy pod mořskou hladinu k potopeným vrakům lodí. Nechybí zde ani hřiště na míčové sporty. Vyrazit můžete také z Čanju výletní lodí po pobřeží Černé Hory , celodenní výlet vás vyjde max. na 10 EUR.

Turistické služby a zábava

Samozřejmostí je široká nabídka ubytování jak v hotelech, tak apartmánech. Nechybí ani velké množství obchůdků. Jsou tu dva krámky s potravinami, pošta i informační centrum, kde umí anglicky. Bohužel nejbližší bankomat je až v 7 km vzdáleném Sutomore. Zábavu nabízejí zdejší dvě diskotéky a restaurace. Pro starší tu hrají kapely, pro mladé tu jsou již zmíněné diskotéky a nechybí např. ani program pro děti jako dětská diskotéka nebo malý cirkus.

Doprava

Čanj je nejlépe dostupný letecky nebo autem. Letecky se sem dostanete z letiště Aerodrom Tivat, které je vzdálené asi 40 km. Z letiště se sem lze dopravit buď autobusem nebo taxíkem. Autem se sem dostanete nejlépe po silnici E-65. V zálivu Boka Kotorská pak je ideální využít trajekt, který jezdí každých 20 minut přes den a jeden převoz stojí 4 EURa. Z Čanju se do dalších měst a letovisek dostanete bez problému autobusem (jízdenka stojí 1 EURo) .


Informace a fakta

GPS: 42.1629, 18.9984
Nadmořská výška: 3 m
Vzdálenost do hlavního města: Podgorica, 38 km
Datum poslední aktualizace: 22.10.2012 5:31:26

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem.

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Plusy: nedaleko hlavního města, klid, pobyty u moře, blízko do větších měst, sauna, lesy, mírné klima

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Čanj: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 63Recenze: 22420.9.2010 11:35:57
V tomto městečku jsme stávily celý týden. Doporučuji i když je to daleko stojí za to. Krásná pláž, žádní češi, moře modrounké a osvežující. Spousta restaurací s levným pivím i jídlem. A jídlo ani nemluvím s dietou sem nejzděte. Jen ubytovní nečejte žádný luxus je to průměr,ale co stejně v pokoji jen spíte a cenově odpovídá. Pro mladé discotéky taká dobré,ale poroz do všeho vám dají brčko takže pivo v plechovce s brčkem a víno kvalitní,ale nelijí ho do obyč skleničky a taká s brčkem zajímavé. Zmrzlina jako od italů. :-)

Města a obce v okolí

ČanjSutomore (4.6km)Petrovac na Moru (7km)Bar (11km)Miločer (13km)Sveti Stefan (14km)Budva (19km)Cetinje (27km)Bigovo (32km)

Webmap: 1 2 3