TIXIK.cz » Velká Británie » Anglie » Lincolnshire » Burghley House

Burghley House - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Burghley House: Hlídač pokojů
Burghley House Mapa Mapa hotelů Burghley House

Související témata

Burghley House: Fotografie

Doporučené hotely Burghley House


Zobrazit všechny »Burghley House: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Burghley House Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Burghley House a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Hrad Oakham19km
Hrad Grimsthorpe17km
Hrad Rockingham23km
Hrad Tattershall54km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Architektura, Aktuální čas: 06:35:21, Adresa: Stamford, Velká Británie, Telefon: +44 1780 752451, WWW stránky:

Burghley House je honosný palác ve Velké Británii. Nachází se ve střední Anglii poblíž města Stamford, asi 57 kilometrů od Nottinghamu. Burghley House byl postaven v letech 1555 - 1587 lordem Williamem Cecilem, který byl čtyřicet let poradcem a důvěrníkem královny Alžběty I. Tento skvostný dům údajně první lord Burghley navrhoval sám. Burghley House je charakteristický množstvím kamenných jehlanů, komínů, sloupů a věží s přezdobeným exteriérem. V interiérech se můžete setkat se stropními malbami a malbami na stěnách vytvořenými italskými malíři. V Burghley House si můžete prohlédnout starou tudorovskou kuchyň, hodovní síň, ve které se nachází údajně největší nádoba na chlazení vína na světě, nebeskou síň, pekelné schodiště nebo kulečníkový sál. Západní průčelí je ozdobeno znakem Burghleyů a původně sloužilo jako hlavní vchod. Většina vstupních bran v Burghley House je zdobena překrásně propracovaným kovaným železem z 19. století. K Burghley House neodmyslitelně patří také zahrady, můžeme jmenovat například Garden of secrets, Garden of suprises, Sculpture garden nebo další překrásné parkové prostory s jezírkem.

Informace a fakta

GPS: 52.6425, -0.4515
Nadmořská výška: 49 m
Telefon:
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:34:33

Burghley House: Recenze

Burghley House prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Stamford (2.2km)Easton on the Hill (4.2km)Ufford (4.9km)Wansford (7km)Market Deeping (10km)Clipsham (13km)Little Bytham (12km)Greetham (15km)Harringworth (16km)

Webmap: 1 2 3