TIXIK.cz » Opočno » Broumar

Broumar - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Broumar: Hlídač pokojů
Broumar Mapa Mapa hotelů Broumar

BroumarBroumar

Související témata

Broumar: Fotografie

Doporučené hotely Broumar


Zobrazit všechny »


Broumar: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Broumar Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Broumar a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 16:39:49, Adresa: U Broumaru 555, Opočno, Česká republika, Telefon: +420 494 668 309

Broumar je rybník, který je součástí areálu kempu Broumar. Leží ve východní části České republiky , nedaleko Opočna . Broumar je dokonalým spojením rekreace a odpočinku s aktivním způsobem trávení dovolené, ke které vybízí mnoho zajímavých atrakcí. A míč můžete klidně nechat doma!

Rybník jako z pohádky

Rybník Broumar je vzdálen od historického města Opočna , uváděného už nejslavnější české kronice, Kosmově kronice, pouhý kilometr. Tento - svého času stárnoucí - rybník se během nedávných let a péče proměnil v ráj milovníků koupání pod širým nebem, sportu a rybaření.

Léto na Broumaru nestrávíte vleže

Hned zkraje zklamu všechny, kteří si pod pojmem „dovolená“ představí klidně šumící rákosí a téměř nehybnou vodní hladinu. Tento obrázek Broumov nenabízí. Ti z vás, kteří touží po aktivním odpočinku v srdci východočeské přírody, jistě s nadšením uvítají aktivity, které areál Broumova nabízí. Ne každý si může dovolit koupání přímo v rybníce, ať je důvodem zimomřivost, či strach z nechlorované vody. Kemp Broumov nabízí velice příjemné řešení. V areálu zřídil bazény, jejichž čistá voda musí uspokojit každého náročnějšího návštěvníka. Kdo se ale raději než ve vodě prohání nad vodou, toho jistě neopustí myšlenka na aquazorbing, jedinečný sport, k jehož provozování je v letních měsících mnoho příjemných příležitostí. Podobným řešením můžou být šlapadla. Člověk jen pomalu šlape, a posouvá se k srdci rybníka, pozorován sluncem. Pokud máte rádi míčové hry, zaručeně rozpoznáte tupé údery, ozývající se z pláže. Ano, pláž je upravena pro velmi příjemnou podobu volejbalu. Fanoušci raketových sportů zase nepřeslechnou zřetelné švihy na tenisových kurtech, které jim jistě dopřejí mnoho příjemných chvil. Inu, areál Broumar nabízí skvostné vyžití milovníkům sportu, i klidné hladiny. A kdo zapomněl míč doma, nevadí. V kempu je jich dost pro všechny.

Praktické informace

Kemp a celý areál je v provozu již od 1. května, až do 15. října, kdy se již začíná ochlazovat. V kempu sice nelze platit kartou, nicméně hotové zážitky si jistě zaslouží hotovou platbu.


Informace a fakta

GPS: 50.2711, 16.133
Nadmořská výška: 277 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:48:13

Broumar: Recenze

Broumar prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Opočno (1.3km)Dobruška (3km)Nové Město nad Metují (8km)Sedloňov (15km)Deštné v Orlických horách (16km)Rychnov nad Kněžnou (16km)Česká Skalice (15km)Jaroměř (18km)Náchod (16km)

Webmap: 1 2 3