TIXIK.cz » Města » Brescia

Ubytování Brescia

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Brescia: Hlídač pokojů
Brescia Mapa Mapa hotelů Brescia

BresciaBrescia

Související témata

Satelitní mapa Brescie, Tipy na výlety poblíž Brescie, Penziony v Brescii, Luxusní ubytování v Brescii, Autopůjčovny v Brescii, Brescia: Fotografie

Doporučené hotely Brescia


Zobrazit všechny »


Brescia: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Brescia Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Brescii, Plánovač výletů, Brescia a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 11:15:13, Telefon: +39 030 29881, WWW stránky:

Plusy

mírné klima

Vhodné pro

studium

Doprava a dopravní možnosti

železniční


Informace a fakta

GPS: 45.5389, 10.2185
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 13:36:12

Brescia: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 2742011-08-24 10:04:00
Brescia je krásné historické město v Lombardii na severu Itálie . Pozoruhodné je především architektonické dědictví a památky. V současnosti obývá město kolem 190 000 obyvatel.

Historické centrum

Centrum města Brescia tvoří čtyři náměstí. Patří k nim Piazza del Mercato, Piazza della Vittoria, Piazza della Loggia a Piazza Paolo VI. K nejhezčím náměstím ve městě patří Piazza della Loggia, pochází z 15. století a vytváří ucelený architektonický komplex. Nachází se zde Torre Dell´Orologio a v severovýchodním rohu stojí středověká obranná věž s bránou. Na Piazza Paolo VI. se nachází dva chrámy. Starý chrám pochází z 12. století. Uvnitř jsou k vidění zbytky římských lázní a nový chrám z období renesance. Město Brescia nabízí dochovalé zbytky římského města Brixie. K vidění je divadlo nebo významná památka Capitolino - římský chrám, postavený v roce 73.

Kláštery, kostely, muzea

Město Brescia nabízí k prohlédnutí také kláštery Santa Salvatore a Santa Giulia. Součástí klášterů jsou tři kostely. Mimo kostelů se zde nachází také městské muzeum. To se skládá s Římského muzea obsahující šperky, sklo, sochy a z muzea křesťanského umění. Na Cydejském kopci stojí Chrám San Pietro in Oliveto a hrad Brescia z 15. století. Na hradě sídlí muzeum zbraní a modelů železnice.

Města a obce v okolí

Brescia (0km)Roncadelle (5km)Castegnato (8km)Castel Mella (8km)Travagliato (11km)Castenedolo (10km)Paitone (14km)Azzano Mella (12km)Passirano (14km)

Webmap: 1 2 3