TIXIK.cz » Regiony » Bobová dráha Janov nad Nisou

Bobová dráha Janov nad Nisou - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Bobová dráha Janov nad Nisou: Hlídač pokojů
Bobová dráha Janov nad Nisou Mapa Mapa hotelů Bobová dráha Janov nad Nisou

Související témata

Bobová dráha Janov nad Nisou: Fotografie

Doporučené hotely Bobová dráha Janov nad Nisou


Zobrazit všechny »Bobová dráha Janov nad Nisou: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Bobová dráha Janov nad Nisou Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Bobová dráha Janov nad Nisou a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Regiony, Aktuální čas: 00:04:48, Nadmořská výška: 534m, WWW stránky:

Bobová dráha Janov nad Nisou je jednou z nejstrmějších bobových drah ve střední Evropě. Nachází se v Česku , v Jizerských horách , v Janově nad Nisou - Hraničné.

O bobové dráze v Janově

Dráha byla pro veřejnost otevřena v roce 2006. Je 900 m dlouhá a překonáte při jejím sjezdu převýšení 78 m. Délka vleku který vás vytáhne nahoru je 270 m. Bobová dráha Janov nad Nisou má celkem 22 zatáček (13 levých a 9 pravých) . Raritou zdejší bobové dráhy je karusel, kde se s bobem otočíte o 450 stupňů.

Praktické informace

Bobová dráha Janov nad Nisou je otevřena po celý rok, od června do září denně od 10 do 20 hodin, od října do května je pak otevřeno denně od 10 do 18 hodin. Jedna jízda pro dospělé stojí 70 Kč a pro děti do 140 cm 40 Kč. U bobové dráhy v Janově nad Nisou se také nachází pěkné dětské hřiště se vzduchovou trampolínou, restaurace a menší parkoviště.


Informace a fakta

GPS: 50.7671, 15.167
Nadmořská výška: 534 m
Vhodné pro:
Zajímavosti:
Geopark:
Průměrná roční teplota:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:44:57

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.bobovadrahajanov.cz

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vhodné pro: lukostřelba

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Bobová dráha Janov nad Nisou: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 4702012-02-27 11:08:45
Bobová dráha v Janově nad Nisou je unikátní v tom, že funguje i v zimě. Zdejší trať je umístěna v zemi a dá se na ní dosáhnout opravdu poměrně velké rychlosti, parádní je pak rondel, který Vám trochu zamotá hlavu. U bobovky v Janově se dá bez problému zaparkovat, jsou tu i prolézačky pro děti, restaurace kde točí Gambrinus a Plzeň a dělají v ní i docela za ty peníze dobrou pizzu. Bobovku naleznete hned na začátku Janova nad Nisou, po silnici vedoucí z Jablonce nad Nisou.

Města a obce v okolí

Janov nad Nisou (0.6km)Bedřichov (3.1km)Lučany nad Nisou (4.9km)Jablonec nad Nisou (4.8km)Smržovka (6km)Liberec (8km)Rádlo (8km)Desná (10km)Tanvald (10km)

Webmap: 1 2 3