TIXIK.cz » Města » Blanes

Ubytování Blanes, hotely Blanes

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Blanes: Hlídač pokojů
Blanes Mapa Mapa hotelů Blanes

BlanesBlanes

Související témata

Satelitní mapa Blanes, Tipy na výlety poblíž Blanes, Penziony v Blanes, Luxusní ubytování v Blanes, Apartmány v Blanes, Levné ubytování v Blanes, Autopůjčovny v Blanes, Blanes - počasí, Blanes: Fotografie

Doporučené hotely Blanes


Zobrazit všechny »


Blanes: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Blanes Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Blanes a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 17:56:50, Telefon: +34 972 33 49 82, WWW stránky:

Plusy

milí lidé
převážně dobré počasí
skvělé jídlo
krásné scenérie
osobitá místní atmosféra
levno
krásné pláže
zábavný noční život
dobré pivo
romantická atmosféra
blízko k moři
pobyty u moře
mírné klima

Vhodné pro

shopping
noční život
aktivní dovolenou
zdravotní turistiku
romantiku

Zajímavosti

stará & nová architektura

Doprava a dopravní možnosti

letecká
námořní


Informace a fakta

GPS: 41.6762, 2.7985
Nadmořská výška: 19 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 14:27:15

Blanes: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 61Recenze: 82011-08-24 10:22:31
Blanes je městečko a příjemné místo pro letní dovolenou u moře ve Španělsku . Nachází na pobřeží Costa Brava, v provincii Girona, Katalánsko.

Romantika ve Španělsku

Je to malebné letovisko s dlouhou písečnou pláží, kterou lemuje promenáda s hotely a apartmány. Uprostřed pláže se nachází skalnatý útes Sa Palomera s vyhlídkou, která dělí pláž na dvě části. Městečko má velmi zachovalé historické centrum. Zajímavá je také návštěva přístavu, kde se konají rybí trhy. Nad městem se tyčí zřícenina hradu Sant Juan, odkud z výšky 165 m máte Blanes a okolí jako na dlani.

Botanické zahrady

Milovníci přírody jistě ocení dvě botanické zahrady s tropickými rostlinami - Jardí Botánic Mar i Murtra. Tyto zahrady se rozkládají nad skalnatými útesy a je z nich nádherný výhled na moře. Založil je v roce 1928 Němec Karl Faust. Roste v nich na 7000 druhů středozemních a tropických rostlin, dokonce i africké sukulenty.

 Aura: 65Recenze: 2292011-04-16 20:00:22
Romantika, ale pouze do chvíle, než zjistíte, že městečkem brázdí noc co noc, sem a tam, a tak až do rána mládež na silných motorkách. Je to nešvar téměř všech letovisek na Costa Brava. Ponocovat ve Španělsku je normální, to ani jinak nejde, ale že se o dovolené vůbec nevyspíte kvůli řevu motorek, to bývá pro neznalé turisty dost velké nepříjemné překvapení. Zvláště, když máte malé děti.

Města a obce v okolí

BlanesPalafolls (4.1km)Lloret de Mar (4.9km)Malgrat de Mar (6km)Santa Susanna (8km)Pineda de Mar (11km)Tossa de Mar (12km)Calella (13km)Sant Pol de Mar (17km)

Webmap: 1 2 3