TIXIK.cz » Velká Británie » Anglie » East Riding of Yorkshire » Beverley » Beverley Minster

Beverley Minster - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Beverley Minster: Hlídač pokojů
Beverley Minster Mapa Mapa hotelů Beverley Minster

Související témata

Beverley Minster: Fotografie

Doporučené hotely Beverley Minster


Zobrazit všechny »Beverley Minster: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Beverley Minster Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Beverley Minster a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Hrad Pickering51km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Katedrály, Aktuální čas: 05:10:44, Adresa: Minster Yard North, Beverley, Velká Británie, Telefon: +44 1482 868540, WWW stránky:

Beverley Minster je jednou z nejúchvatnějších gotických staveb v Evropě. Nachází se ve Velké Británii , konkrétně v severovýchodní části Anglie ve městě Beverley . Beverley Minster vznikla okolo roku 937 na místě předešlého kostela na popud wesexského krále Athelstana. Beverley Minster se pyšní vzácným unikátem, její chrámová loď je nejstarším dochovaným výtvorem architektoniky, pocházejícím z počátku 14. století. V chrámové lodi se nachází chórové lavice z 16. století. Exteriéry jsou zdobeny propracovanou kamennou výzdobou se čtyřmi postavami ze 14. století, které znázorňují různé nemoci, jako například bolesti zubů. Další významnou památkou, kterou Beverley Minster ukrývá je „Křeslo míru“ z let 924 – 939. Každý, kdo na toto křeslo usedl byl v třicetidenním azylu. Beverley Minster též zahrnuje kostel St Mary´s Church s největším počtem středověkých kamenných plastik hudebních nástrojů, z níž nejzajímavější je Minstrel Pillar.

Informace a fakta

GPS: 53.8392, -0.4246
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:35:20

Beverley Minster: Recenze

Beverley Minster prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Beverley (0.6km)Walkington (4.6km)Cottingham (7km)Little Weighton (8km)Leven (9km)Willerby (9km)South Cave (14km)Hessle (13km)North Ferriby (14km)

Webmap: 1 2 3