TIXIK.cz » Bermudský trojúhelník

Bermudský trojúhelník - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Bermudský trojúhelník: Hlídač pokojů
Bermudský trojúhelník Mapa Mapa hotelů Bermudský trojúhelník

Doporučené hotely Bermudský trojúhelník


Zobrazit všechny »


Bermudský trojúhelník: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Bermudský trojúhelník Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Bermudský trojúhelník a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 15:03:56

Bermudský trojúhelník je oblast, ležící mezi Miami na Floridě v USA , Portorikem a Bermudami na mezní hranici Mexického zálivu a západního Atlantiku. K regionu spadá i část Sargasového moře, a slavný systém Golfského proudu protéká právě touto oblastí. Bermudský trojúhelník není uznávaným zeměpisným názvem, nicméně legenda, kterou kolem sebe upředl, láká do tajemné oblasti mnoho cestovatelů.

Oblast záhadných zmizení

Oblast bermudského trojúhelníku je proslulá především pro záhadná zmizení lodí a letadel. Známé jsou také případy nalezení tzv. „bludných holanďanů“, tedy lodí, které křižují oceány a moře bez posádky. Pozoruhodné je například nevysvětlitelné zmizení pěti amerických bombardérů 5.prosince 1945. Oficiálně žádná vláda nepotvrdila zvýšený výskyt záhadných mizení lodí či letounů a neexistují ani žádné statistiky, které by legendu přímo podpořily. Nicméně oblast je zajímavá především pro mnoho krásných tropických ostrůvků, kromě Bermud a Portorika třeba ostrovy Turks a Caicos .

Doprava

Legenda je velmi zajímavá, ale do vod bájné oblasti se bát nemusíte. Lidská bájivost již přinesla mnoho děsivých vizí, které zůstaly provždy nevysvětleny. Cestu oblastí můžete začít na Bermudách, které patří Velké Británii a dopravit se na ně lze lodí nebo letadlem na mezinárodní letiště Bermuda International (BDA) .

Ubytování

Ubytovat se na Bermudách můžete v hotelích Cambridge Beaches či 9 Beaches. Kdo se vypraví na ostrovyTurks a Caicos (letiště Providenciales, PLS, nebo Middle Caicos, MLS) nalezne vynikající ubytování v Ocean Club East.


Informace a fakta

GPS: 32.2871, -64.7637
Nadmořská výška: 27 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:51:37

Bermudský trojúhelník: Recenze

Bermudský trojúhelník prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Hamilton (2.3km)Somerset (10km)Saint George (13km)

Webmap: 1 2 3