TIXIK.cz » Města » Benidorm

Ubytování Benidorm, hotely Benidorm

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Benidorm: Hlídač pokojů
Benidorm Mapa Mapa hotelů Benidorm

Související témata

Satelitní mapa Benidormu, Tipy na výlety poblíž Benidormu, Penziony v Benidormu, Luxusní ubytování v Benidormu, Apartmány v Benidormu, Levné ubytování v Benidormu, Autopůjčovny v Benidormu, Benidorm - počasí, Benidorm: Fotografie

Doporučené hotely Benidorm


Zobrazit všechny »Benidorm: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Benidorm Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Benidorm a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 17:45:30, Telefon: +34 965 85 55 00, WWW stránky:

Plusy

pobyty u moře
mírné klima


Informace a fakta

GPS: 38.5374, -0.1306
Nadmořská výška: 24 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 14:15:10

Benidorm: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 4702011-08-24 09:48:18
Benidorm je největším letoviskem ve Španělsku . Nachází se v jihovýchodní části země na pobřeží Costa Blanca. Benidorm láká návštěvníky na své čisté a dobře vybavené pláže. V současnosti tu žije asi 70 000 obyvatel.

O letovisku Benidorm

Oblast letoviska Benidorm patří k nejteplejším místům Španělska. I proto se zde dá koupat již od poloviny května až do poloviny října. Největší chloubou letoviska Benidorm jsou pláže. Ty se díky své čistotě a kvalitnímu zázemí řadí k nejlepším na světě. Nejvyhlášenější pláž Levante se táhne 2 km podél historického a obchodního centra města. K dispozici je i sportovní přístav. Neexistuje snad žádný z vodních sportů, kterému byste se nemohli věnovat. Pláž Poniente je naopak klidnější.
Letovisko Benidorm nabízí kvalitní služby, širokou možnost sportovního vyžití, velké množství restaurací, barů a diskoték, výhodné nákupy a zábavní parky.

Okolí letoviska Benidorm

Okolní hory jsou ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Některé trasy začínají na konci hlavní pláže Levante. Okolí je vhodné i pro projížďky na koních nebo různé adrenalinové sporty. Můžete si zde také zahrát golf.

 Aura: 65Recenze: 2292011-04-13 14:36:13
Někdy se tomuto letovisku přezdívá španělský Manhattan, pro množství hotelů - mrakodrapů. Byla jsem tam před lety služebně a místo se pro mě stalo odstrašujícím příkladem masové turistiky. ve městě málo zeleně, ale služby jsou na vysoké úrovni a jezdí sem zejména lidé, kteří se neumějí sami zabavit, protože těch lákadel je tolik, až to člověku možná leze na nervy. Pláž je opravdu krásná, ale když se tam podle statistik za sezónu vystřídá 2 000 000, ano dva miliony lidí na oněch dvou kilometrech, jistě si každý dovede představit, jak je tam narváno. Uprostřed mezi dvěma zmíněnými plážemi je taková vyhlídka nazývaná Balkon Evropy. tedy když si představím, že se tam v sezóně nacpe aspoň polovina návštěvníků, kteří korzují po procházkové trase na pláži... Já tam byla o Velikonocích a nebylo tam k hnutí. V létě si to nedovedu představit. Ale vím, že lidé tam jezdí rádi, z Česka někteří i opakovaně. Prý kvůli službám a zajištění. No, nevím. Ale článek nelže, záleží na tom, co kdo hledá. Pokud má někdo rád rušný noční život a břavu, je to ideální místo. Perlička nakonec: Místní samospráva se chlubí jedním z nejvyšších hotelů ve Španělsku, pětihvězdičkový o 42 patrech: pod postelí jsem třetí den pobytu našla cizí ponožku obalenou chuchvalci prachu...

Města a obce v okolí

BenidormFinestrat (8km)Villajoyosa (9km)Altea (10km)La Nucia (8km)Relleu (17km)Calpe (19km)Benimantell (17km)Tárbena (18km)