TIXIK.cz » Ostrovy » Indonésie » Bali » Gianyar » Bali

Bali - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Bali: Hlídač pokojů
Bali Mapa Mapa hotelů Bali

Související témata

Bali: Fotografie

Doporučené hotely Bali


Zobrazit všechny »Bali: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Bali Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Bali a doprava
Turtle IslandOstrovy37km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ostrovy, Aktuální čas: 18:01:43, Nadmořská výška: 404m

Bali je ostrov nacházející se při východním pobřeží Jávy v Indonésii . Tento malý sopečný ostrov je dnes hlavní turistickou destinací v Indonésii. Turisté ho vyhledávají především díky jeho nádherným plážím, vlnám vhodným k surfování a možnostem potápění. K procházkám láká zdejší nádherná příroda se smaragdově zelenými rýžovými terasami v okolí měst.

Základní informace

Bali je Indonéská provincie, jejíž hlavní město se nazývá Densapar. Ostrov Bali je také hlavní hinduistickým střediskem Indonésie. Nachází se zde mnoho hinduistických chrámů a také se zde konají hinduistické festivaly. Ačkoliv se na Bali soustředí turistický ruch, stále si zachovává svoje kouzlo.

Turistické zajímavosti

Ostrov Bali je centrem tradiční lidové kultury. Zdejší obyvatelé stále zachovávají staré domorodé tance, pěstují hudbu, sochařství, malují a vyrábějí předměty z kůže nebo z kovu. Hlavním centrem lidové kultury na ostrově je město Ubud , kde je možné denně vidět představení tradičních tanců a nachází se zde také spousta řemeslných galerií. Mezi nejznámější turistická střediska patří Kuta . Jedná se o téměř 8 kilometrů dlouhou písečnou pláž, kde najdete všechny nejznámější hotely. Méně přelidněné pláže se nacházejí na východním pobřeží. Na plážích ostrova Bali se můžete věnovat potápění, šnorchlování nebo surfování. Velké množství turistů se vydává do hor. Nachází se tam vysoké vulkány obklopené hustým deštným pralesem, kde můžete obdivovat hned několik vodopádů.


Informace a fakta

GPS: -8.4289, 115.2383
Nadmořská výška: 404 m
Na jaké vodě ostrov leží?:
Rozloha ostrova (km2):
Je ostrov obydlený?:
Jak ostrov vznikl?:
Tvar ostrova:
Jaký je reliéf ostrova?:
Je pobřeží členité?:
Vede sem cesta z pevniny?:
Vede sem most ze sousedního ostrova?:
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 16:53:29

Bali: Recenze

Bali prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Payangan (0.9km)Bangli (13km)Ubud (8km)Sidemen (23km)Selat (26km)Gianyar (17km)Bedugul (18km)Keramas (20km)Padangbai (32km)

Webmap: 1 2 3