TIXIK.cz » Francie » Île-de-France » Ville de Paris » Paříž » Avenue des Champs-Élysées

Avenue des Champs-Élysées - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Avenue des Champs-Élysées: Hlídač pokojů
Avenue des Champs-Élysées Mapa Mapa hotelů Avenue des Champs-Élysées

Související témata

Avenue des Champs-Élysées: Fotografie

Doporučené hotely Avenue des Champs-Élysées


Zobrazit všechny »Avenue des Champs-Élysées: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Avenue des Champs-Élysées Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Avenue des Champs-Élysées a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Most Alexandra III. PAříž1km
Place de la Concorde2km
Opera Paříž2km
Tuilerijské zahrady v Paříži2km
Avenue de Clichy2km
Les Halles3km
Place du Tertre v Paříži3km
La Conciergerie4km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Ulice, Aktuální čas: 22:32:01, Adresa: Avenue des Champs Élysées, Paris, Francie, Telefon: +33 1 53 75 35 90, WWW stránky:

Avenue des Champs-Élysées (česky: Elysejská pole) je nejznámější a nejprestižnější bulvár v Paříži ,Francie . Je dlouhý asi 2 km a spojuje náměstí Place de la Concorde s náměstím Place Charles de Gaulle, které je známé hlavně díky Vítěznému oblouku .

Od bažiny k drahým obchodům

Původně bažina (v roce 1667 zúrodněna) je dnes součástí osy, která probíhá od Louvru přes Tuilerieské zahrady, Place de la Concorde a Vítězný oblouk až k Grande Arche ve čtvrti La Défense . Za normálních okolností plní Avenue des Champs-Élysées funkci víceproudé komunikace, během oslav (vítězství nebo postup do finále při mistrovství světa ve fotbale, oslavy dobytí Bastilly atd.) je však pro auta uzavřena a stává se významným místem, kde lidé slaví. Pokud se Vám tedy naskytne příležitost být v okolí během oslav, určitě neváhejte a zajeďte se tam podívat. Na Avenue des Champs-Élysées se nachází nespočet luxusních obchodů, divadel, kin, kaváren a restaurací. Je také sídlem nejdražších domů v celé Evropě . Tomu odpovídá i výše nájemného, která je třetí nejvyšší na celém světě.


Informace a fakta

GPS: 48.8713, 2.3029
Nadmořská výška: 55 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:22:37

Avenue des Champs-Élysées: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 57Recenze: 7624.4.2011 22:53:19
Při mé návštěvě Paříže jsem měla možnost navštívit asi s dalšími statisícemi lidmi rozkvetlo Champs-Élysées. Tehdy se v Paříži konal Mezinárodní den květin. Champs-Élysées byla uzavřena a místo aut zde byly viděny květiny, zelenina a jiné. Opravdu zážitek. Jinak k Champs-Élysées. Při procházce po ní, je to přehlídka luxusu a krásy ve všech směrech. Když budete pozorní najdete zde Belmondovu restauraci. Když půjdete směrem od metra k Vítěznému oblouku, tak po levé straně, těsně pod kruhovým objezdem ji najdete. Pokud se tam budete chtít najíst, připravte se na to, že budete muset sáhnout hluboko do kapsy a ještě si předem zarezervovat místo.

Města a obce v okolí

Paříž (3.9km)Argenteuil (10km)Bougival (12km)Louveciennes (14km)Le Port-Marly (14km)Saint-Germain-en-Laye (16km)Bailly (17km)Jouy-en-Josas (15km)Buc (17km)

Webmap: 1 2 3