TIXIK.cz » Španělsko » Santa Cruz de Tenerife » Auditorio de Tenerife

Auditorio de Tenerife - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Auditorio de Tenerife: Hlídač pokojů
Auditorio de Tenerife Mapa Mapa hotelů Auditorio de Tenerife

Související témata

Auditorio de Tenerife: Fotografie

Doporučené hotely Auditorio de Tenerife


Zobrazit všechny »Auditorio de Tenerife: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Auditorio de Tenerife Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Auditorio de Tenerife a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
San Cristóbal de La Laguna7km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 15:42:21, Adresa: Avenida de la Constitución, 1, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko, Santa Cruz de Tenerife, 38003, Telefon: +34 922 56 86 00, WWW stránky: ,

Auditorio de Tenerife je koncertní síň na ostrově Tenerife, který je součástí Kanárských ostrovů . Nachází se ve městě Santa Cruz de Tenerife , na Avenida de la Constitución 1.

Jedna z nejvýznamnějších budov španělské architektury

Auditorio de Tenerife není jen hlavní atrakcí ostrova Tenerife, ale také je považováno za nejlepší moderní stavbu na Kanárských ostrovech a také za jednu z nejvýznamnějších budov španělské architektury. Díky tomu se dostalo mezi 6 nejvýznamnějších reprezentativních děl španělské architektury, které byly vyobrazeny na poštovních známkách.

Základní informace

Auditorio de Tenerife se začalo stavět v roce 1997. Otevřeno pak bylo v roce 2003. Stavbu navrhl španělský architekt Santiago Calatrava. Je postavena v postmoderním stylu a je typická svojí betonovou skořepinovou střechou ve tvaru ohléhlo trojúhelníku, která se tyčí do výšky 60 m. Uvnitř budovy se nachází 1558 míst k sezení. Mimo velkého sálu je tu i komorní hudební sál se 428 místy.


Informace a fakta

GPS: 28.4561, -16.2513
Nadmořská výška: 9 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:44:12

Auditorio de Tenerife: Recenze

Auditorio de Tenerife prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Santa Cruz de Tenerife (1.4km)La Esperanza (11km)Punta del Hidalgo (14km)Arafo (21km)La Orotava (28km)Puerto de la Cruz (29km)Güimar (22km)La Guancha (40km)Fasnia (31km)

Webmap: 1 2 3