TIXIK.cz » Rakousko » Horní Rakousy » Okres Linz » Linec » Ars Electronica Center Linz

Ars Electronica Center Linz - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Ars Electronica Center Linz: Hlídač pokojů
Ars Electronica Center Linz Mapa Mapa hotelů Ars Electronica Center Linz

Související témata

Ars Electronica Center Linz: Fotografie

Doporučené hotely Ars Electronica Center Linz


Zobrazit všechny »Ars Electronica Center Linz: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Ars Electronica Center Linz Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Ars Electronica Center Linz a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Výstaviště, Aktuální čas: 07:32:09, Adresa: Hauptstraße 2, 4040 Linz, Rakousko, Linz, 4040,

Ars Electronica Center Linz je speciální výstavní prostor, který v pěti rovinách představuje fascinující pohled do digitálního světa počítačů a představuje nejnovější technologie a média. Nachází se v Rakousku , v severní části země, ve městě Linz , v ulici Hauptstraße 2.

Informace o Ars Electronica Center Linz

Ars Electronica Center Linz je každoročně se měnící výstava s interaktivními instalacemi z výzkumných laboratoří, které jsou umělecky ztvárněné a představují vývojové trendy. Výstavy se pak mění vždy po roce v září. Probíhají tu ale i menší dočasné výstavy. Srdcem Ars Electronica Center Linz je Main Gallery, která se rozkládá na ploše 1000 m2. Jedná se o prostor, ve kterém a se kterým si experimentují, pracují a hrají umělkyně a umělci, vědkyně a vědci, žákyně a žáci, studující, rodiče a děti. Centrální laboratoře a interaktivní instalace vytvářejí nové pohledy na bytí lidí. Zajímavé je, že všude jsou návštěvníci vtaženi přímo do dění a mohou se aktivně účastnit a podle chuti a nálady experimentovat. Nechybí tu ani odborní asistenti a asistentky, které vám při různých experimentech pomohu a vysvětlí dané věci.

Otevírací doba

Ars Electronica Center Linz je otevřen po celý rok mimo pondělky. V úterý, středu a pátek je otevřeno od 9 do 17 hodin. Ve čtvrtek je otevřeno od 9 do 21 hodin. O víkendech a svátcích je pak otevřeno od 10 do 18 hodin. Vstupné stojí 7 EUR pro dospělé a 4 EURa pro děti. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Samozřejmostí jsou skupinové a rodinné slevy.


Informace a fakta

GPS: 48.3096, 14.284
Nadmořská výška: 260 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:02

Ars Electronica Center Linz: Recenze

Ars Electronica Center Linz prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Linec (4.8km)Steyregg (7km)Sankt Martin (8km)Katsdorf (14km)Eferding (20km)Mauthausen (19km)Enns (18km)Aschach an der Donau (20km)Zwettl an der Rodl (17km)

Webmap: 1 2 3