TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Aquaparky a koupaliště v Polsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Aquaparky a koupaliště v Polsku

Seznam aquaparků a koupališť v Polsku. Fotografie, faktické informace, otevírací doby, oficiální www stránky.

(40)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Słowiańska 34, 76-150 Gmina Darłowo, Poland

Aquapark JAN (Park Wodny JAN) je moderní bazénový komplex na severu Polska . Nachází se v přímořském městečku Darłowo , které leží v půli cesty mezi..

Najít ubytování

Juliusza Kossaka 121, 64-920 Piła, Poland

Aquapark Piła je sportovně-rekreační centrum s rozsáhlým bazénovým komplexem. Aquapark Piła se nachází v severozápadní části Polska ve městě Piła ,..

Najít ubytování

Aleja Unii Lubelskiej, 90-001 Łódź, Poland

Aquapark Fala je největší krytý bazén v Polsku a patří k nejvyhlášenějším bazénům v celé střední Evropě . Nachází se ve městě Lodž , nedaleko centr..

Najít ubytování


Huberta Wagnera 1, 89-600 Chojnice, Poland

Aquapark Chojnice (Wodny Park Chojnice) je součást sportovně rekreačního areálu města Chojnice , které leží na severozápadě Polska . Chojnice se na..

Najít ubytování

Sulechowska 36, 65-001 Gmina Zielona Góra, Poland

Aquapark Zielona Góra je jeden z největších vodních parků v Polsku . Nachází se v Lubušském vojvodství, ve městě Zielona Góra , v západní části země..

Najít ubytování

Wesoła, 58-260 Bielawa, Poland

Aquapark Bielawa (Aquarius Bielawa) je oblíbený polský aquapark. Nachází se v městečku Bielawa asi 30 km jihovýchodně od města Wałbrzych a 35 km s..

Najít ubytování


Zamkowa Góra 3, 81-701 Sopot, Poland

Aquapark Sopoty je zábavní vodní park s mnoha atrakcemi přímo v hale bazénu. Atrakce jsou navrhnuty s ohledem na klienty všech věkových kategorií. A..

Najít ubytování

Młyńska 4, 59-100 Polkowice, Poland

Aquapark Polkowice je moderní bazénový komplex v Polsku . Nachází se v městečku Polkowice , které leží asi 80 km severozápadně od Wroclawi a 20 km ..

Najít ubytování

Wodnika 1, 74-100 Gmina Gryfino, Poland

Aquapark Laguna je sportovní a rekreační centrum v Polsku . Nachází se v severozápadní části země v obci Gryfino , která leží pouhých 15 km na jih o..

Najít ubytování


Stanisława Moniuszki 2A, 57-350 Kudowa-Zdrój, Poland

Aquapark Kudowa Zdrój (Wodny Swiat Kudowa Zdrój) je bazénový komplex v polském lázeňském městě Kudowa Zdrój asi 10 km od českého hraničního města ..

Najít ubytování

świętego Józefa 5, 64-100 Leszno, Poland

Aquapark Akwawit je bazénový komplex, který je určen pro sportovní účely i volný čas a rekreaci. Aquapark Akwawit se nachází v západní části Polska ..

Najít ubytování

Szkolna 18, 62-002 Gmina Suchy Las, Poland

Aquapark Octopus je moderní bazénový komplex a centrum sportu a rekreace. Nachází se v západní části Polska , ve městě Suchy Las . Vodní park nalezn..

Najít ubytování


Jagiellońska 32, 34-500 Zakopane, Poland

Aquapark Zakopane se nachází ve stejnojmenném městečku na jihu Polska. Patří mezi oblíbené polské aquaparky. Aquapark Zakopane má geotermální chara..

Najít ubytování

Szczecińska 2, 78-400 Gmina Szczecinek, Poland

Aquapark Aqua-Tur je vyhlášený vodní park a sportovní areál pro všechny věkové kategorie. Nachází se v severozápadní části Polska , ve městě Szczeci..

Najít ubytování

Brzozowa 7, 56-400 Gmina Oleśnica, Poland

Aquapark Atol (Oleśnicki park Wodny ATOL) je jedním z oblíbených polských krytých bazénů. Nachází se ve městě Olešnice (Oleśnica) asi 30 km severov..

Najít ubytování


Majora Sucharskiego 13, 16-300 Augustów, Poland

Aquapark Augustów je sportovní a rekreační komplex. Nachází se v severovýchodním cípu Polska ve městě Augustów , v ulici Sucharskiego 15. Nedaleko ..

Najít ubytování

Żwirki i Wigury 11, 32-050 Skawina, Poland

Aquapark Camen je vodní bazénový komplex, který je určený pro všechny milovníky sportu a rekreace. Aquapark Camen se nachází v jižní části Polska , ..

Najít ubytování

aleja Adama Wietrznego, 34-120 Andrychów, Poland

Plavecký bazén Andrychów je moderní komplex pro rekreaci a sport. Nachází se v jižním Polsku , přibližně 30 km východně od města Bielsko-Biała . Vod..

Najít ubytování


Harnes, 32-500 Gmina Chrzanów, Poland

Aquapark Chrzanów je moderní bázénový komplex, který nabízí velký počet zábavních atrakcí. Nachází se v Polsku , ve městě Chrzanów , na ulici Mydlan..

Najít ubytování

Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy, Poland

Aquapark Akwen je bazénový komplex a zároveň centrum sportu, zábavy a rekreace. Aquapark Akwen se nachází v západní části Polska , ve městě Koziegło..

Najít ubytování

Aleje 1 Maja 1A, 62-500 Konin, Poland

Aquapark Rondo je moderní vodní komplex se spoustou zajímavých atrakcí. Nachází se v centrální části Polska ve městě, Konin , které spadá pod regio..

Najít ubytování


Borowska 99, 53-110 Wrocław, Poland

Aquapark Wroclaw je moderní a multifunkční centrum, které je určené pro sport a rekreaci. Nachází se v Polsku , ve městě Wroclaw . Patří mezi největ..

Najít ubytování

Zawale 29, 38-100 Strzyżów, Poland

Aquapark Otylia je moderní zábavní vodní park pro návštěvníky všech věkových kategorií. Nachází se v jihovýchodním Polsku , ve městě Strzyżow , na u..

Najít ubytování

Mieszka Starego 8, 58-160 Świebodzice, Poland

Aquapark Świebodzice je vodní zábavní park s mnoha atrakcemi. Nachází se v jihozápadní části Polska , ve městě Świebodzice , na ulici Mieszka Stareg..

Najít ubytování


Olimpijska 3, 96-515 Sochaczew, Poland

Aquapark Orka je moderní vodní park a bazénový komplex. Aquapark Orka se nachází v centrální části Polska ve městě Sochaczew nedaleko hlavního měs..

Najít ubytování

Aquapark Nemo je moderní vodní park a rekreační komplex v Polsku . Nachází se v jižní části země ve městě Dąbrowa Górnicza v ulici Aleja Róž 1. Nec..

Najít ubytování

Marszałka Józefa Piłsudskiego 29, 19-301 Ełk, Poland

Aquapark Elk je zábavní bazénový komplex. Nachází se v severovýchodní části Polska , ve městě Elk , na ulici Piłsudskiego 29. Aquapark Elk nabízí kr..

Najít ubytování


Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, Wrocław, Polska

Olympijský stadion Wroclaw je komplex budov, v jejichž areálu se nachází kemp. Celý areál byl zbudován v letech 1926 – 1928 a nachází se ve východní..

Najít ubytování

plac Sybiraków 1, 78-300 Gmina Świdwin, Poland

Aquapark Relax je vyhlášený vodní park v Polsku . Nachází se v severozápadní části země ve městě Świdwin . Necelých 50 likometrů od města Kolobrzeg ..

Najít ubytování

Lotnicza 1, 95-035 Ozorków, Poland

Městský krytý bazén Wodnik je vodní park a rekreační centrum. Nachází se v ulici Lotnicza 1A, ve městě Ozorków , v centrální části Polska . Atrakce..

Najít ubytování


Krytý plavecký bazén Oceanik je sportovní a zábavní centrum v Polsku . Nachází se v centrální části země ve městě Tuszyn . Krytý plavecký bazén Ocea..

Najít ubytování

Obwodnica 8, 42-600 Tarnowskie Góry, Poland

Aquapark Tarnowskie Góry patří k nejmodernějším aquaparkům v Polsku . Nachází se ve městě Tarnowskie Góry , na ulici Obwodnica 8.Základní faktaAquap..

Najít ubytování

Miejska Pływalnia Olimpijczyk Aleksandrów Lodzki je krásný krytý plavecký bazén v Polsku . Nachází se v regionu Lodž , ve městě Aleksandrów Łódzki, ..

Najít ubytování


Legnicka 40, 59-500 Gmina Złotoryja, Poland

Plavecký bazén Złotoryja se nachází na severovýchodním okraji města Zlotoryja, v Polsku , v blízkosti hlavní silnice.AtrakceAreál tvoří dva bazény a..

Najít ubytování

Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec, Poland

Najít ubytování

Bojowników o Wolność i Demokrację 3, Solec Kujawski, Polska

Centrum sportu a rekreace Solec Kujawski je komplex bazénů, sportovní haly, stadionu a wellness služeb. Nachází se v severní části Polska , ve městě..

Najít ubytování


Zimní stadion Spiska je zimní stadion v polské Vratislavi . Všem příznivcům bruslení lze jen doporučit zimní stadion vratislavského hokejového týmu ..

Najít ubytování

MOSiR Czestochowa je zkratka pro Miejski Osródek Sportu i Rekreacji (MOSiR) , tedy Městské středisko pro sport a rekreaci v Czestochowě , v Polsku ...

Najít ubytování

Wspólna 4, Warszawa - Wesoła, Poland

Najít ubytování