TIXIK.cz » Německo » Durynsko » Aquaparky a koupaliště v Německu

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Aquaparky a koupaliště v Německu

Seznam aquaparků a koupališť v Německu. Fotografie, faktické informace, otevírací doby, oficiální www stránky.

(302)
Kam dále?

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Artur Neumann Straße 2a , 02785 Olbersdorf, Germany

Koupaliště Olbersdorf jsou oblíbené veřejné koupaliště ve městečku Olbersdorf v Německu . Leží ve východní části země nedaleko města Žitava cca 8 ..

Najít ubytování

Jonsdorfer Straße, 02779 Großschönau, Germany

Aquacentrum Trixi Park známé také jako aquapark TrixiBad se nachází v obci Großschönau na hranicích Německa a Česka . Je největším přírodním koupa..

Najít ubytování

Südliche Ringstraße 63, 85053 Ingolstadt, Germany

Aquapark Donautherme Wonnemar je koupaliště a rekreační komplex. Leží v centru města Ingolstadt na břehu řeky Dunaj. Aquapark Donautherme Wonnemar ..

Najít ubytování


Wacheberg, 02906 Waldhufen, Germany

Přehrada Quitzdorf je velká rekreační vodní nádrž v severovýchodním Německu . Nachází se přibližně 20 km severozápadně od města Görlitz , ve spolko..

Najít ubytování

Badstraße 19, 63179 Obertshausen, Germany

Monte mare Obertshausen je aquapark v Německu . Nachází se v Hesensku, v okrese Offenbach, v Obertshausenu , v ulici Badstrasse 19. O aquaparku v O..

Najít ubytování

Mailänder Straße 6, 67657 Kaiserslautern, Germany

Veřejné koupaliště Koupaliště Monte mare Kaiserslautern je propojený komplex vnitřních a venkovních bazénů ve městě Kaiserslautern . Nachází se v Ně..

Najít ubytování


Heinz-Schleußer-Straße 1, Oberhausen, Germany

Najít ubytování

Jürgen-Graef-Allee 10, 59065 Hamm, Germany

Koupaliště Maximare je veřejné koupaliště a sportovní komplex. Leží ve městě Hamm v Severním Porýní-Vestfálsku. Koupaliště Maximare patří k atrakti..

Najít ubytování

An der Therme, 95490 Mistelgau, Germany

Aquapark Obernsees je termální koupaliště v Německu . Nachází se ve spolkové zemi Bavorsko v obci Obernsees nedaleko města Mistelgau . Komplex je u..

Najít ubytování


Perfallstraße 4, 83727 Schliersee, Germany

Krtý bazén Monte mare Schliersee je příjemný aquapark v Německu , kde se zabaví mladí i staří. Nachází se v Bavorsku, cca 50 km jihovýchodně od Mnic..

Najít ubytování

Aller Park 9, 38448 Wolfsburg, Germany

Aquapark BadeLand Wolfsburg je největším aquaparkem v severním Německu . Nachází se ve Wolfsburgu , v ulici Allerpark 4, u jezera Allersee. Největ..

Najít ubytování

Albert-Schweitzer-Straße 7, 50181 Bedburg, Germany

Aquapark Monte mare Bedburg je vodní park v Německu . Nachází se v Severním Porýní-Vestfálsku, v Bedburgu , v ulici Albert-Schweitzer-Straße 31. Ve..

Najít ubytování


Deutschmühlental 7, 66117 Saarbrücken, Germany

Koupaliště Calypso je originální koupaliště a lázeňský komplex v Německu . Nachází se ve městě Saarbrücken , největším městě německé spolkové země S..

Najít ubytování

Mercksplatz 1, 64287 Darmstadt, Germany

Krytý bazén Jugendstilbad Darmstadt je kryté veřejné koupaliště ve městě Darmstadt v Německu . Nachází se na jihu spolkové země Hesensko. Budova Kr..

Najít ubytování

Buschstraße, 45739 Oer-Erkenschwick, Germany

Koupaliště Maritimo je sportovní a rekreační veřejné koupaliště. Leží na kraji města Oer-Erkenschwick na severozápadě Severního Porýní-Vestfálska. ..

Najít ubytování


Berufsschulstraße 20, 04758 Oschatz, Germany

Vodní zábavní park Koupaliště Platsch je moderní a populární komplex s pestrou nabídkou vodních atrakcí a lázeňských služeb. Nachází se v saském měs..

Najít ubytování

Erlenbachweg 3, 97980 Bad Mergentheim, Germany

Aquapark Solymar Bad Mergentheim je zážitkovým a zábavním vodním parkem v Německu . Nachází se ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, ve městě Ba..

Najít ubytování

Bahnhofstraße 27, 88662 Überlingen, Germany

Vodní park Bodensee - Überlingen jsou termální lázně a zábavní vodní park ve městě Überlingen v Německu . Vodní park se nachází přímo na břehu popu..

Najít ubytování


Münstereifeler Straße 69, 53359 Rheinbach, Germany

Monte Mare Rheinbach je moderní veřejné koupaliště a sportovní komplex. Nachází se ve městě Rheinbach v Severním Porýní-Vestfálsku. Víceúčelový baz..

Najít ubytování

Hackenberger Straße 109, 42897 Remscheid, Germany

Termální a relaxační komplex H2O Badeparadies je relaxační komplex a veřejné koupaliště. Nachází se na kraji města Remscheid v Severním Porýní-Vestf..

Najít ubytování

Alter Postweg 10, 86343 Königsbrunn, Germany

AquaparkKönigstherme Königsbrunn je moderní koupaliště s ojedinělou nabídkou relaxačních a zábavních lákadel. Nachází se v Německu ve spolkové zemi..

Najít ubytování


Theaterstraße 4, 26721 Emden Stadt, Germany

Koupaliště Emden je veřejné koupaliště v přístavním městě Emden v Dolním Sasku. Moderní komplex nabízí návštěvníkům spoustu atrakcí, jako jsou tobo..

Najít ubytování

Badstraße 14, 91217 Hersbruck, Germany

Aquapark Frankenalb Hersbruck je lázeňský a relaxační komplex na kraji malého města Hersbruck , přibližně 30 km od města Norimberk . Venkovní a vnit..

Najít ubytování

Bornemannstraße 28, 29614 Soltau, Germany

Termální koupaliště Soltau je moderní veřejné koupaliště a lázeňský komplex. Nachází se v centru města Soltau v Dolním Sasku. Termální koupaliště S..

Najít ubytování


Am Südpark 32, 41466 Neuss, Germany

Südbad Neuss je veřejné koupaliště ve městě Neuss v Severním Porýní-Vestfálsku. Kompletně zrekonstruované moderní koupaliště nabízí množství vnitřn..

Najít ubytování

Am Riff 3, 04651 Bad Lausick, Germany

Aquapark RIFF Bad Lausick je veřejné kryté koupaliště v Sasku. Nachází se v centru města Bad Lausick , asi 30 km od města Lipsko . Aquapark RIFF Bad..

Najít ubytování

Kurt-Schumacher-Straße 14, 27578 Bremerhaven, Germany

Aquapark Bad 1 Bremerhaven je vyhlášený vodní park v Německu . Nachází se u Severního moře, v Bremerhavenu , v ulici Kurt-Schumacher-Str. 14. Aq..

Najít ubytování


Gärtnerweg 100, 86825 Bad Wörishofen, Germany

Termální koupaliště Wörishofen je termální lázeňský komplex. Nachází se v lázeňském městě Bad Wörishofen ve spolkové zemi Bavorsko v Německu . Ter..

Najít ubytování

Trakehner Straße 9, 32339 Espelkamp, Germany

Koupaliště Atoll je veřejné koupaliště a zábavní vodní park. Nachází se ve městě Espelkamp , přibližně 20 km od města Minden . Koupaliště Atoll je r..

Najít ubytování

Uferpromenade 8, 88709 Meersburg, Germany

Termální koupaliště Meersburg jsou termální lázně a koupaliště ve městě Meersburg na jihu Bádensko - Württemberska. Nachází se v malebné historické..

Najít ubytování


Vogelbruch 30, 59759 Arnsberg, Germany

Koupaliště Nass je veřejné koupaliště a lázeňský komplex ve městě Arnsberg v Severním Porýní-Vestfálsku. Koupaliště Nass je místem s širokou škálou..

Najít ubytování

Osterwicker Straße 19, 48653 Coesfeld, Germany

Koupaliště Coebad je veřejné koupaliště ve městě Coesfeld v Severním Porýní- Vestfálsku. Na 400 m2 vodní plochy najdou návštěvníci vnitřní a venkov..

Najít ubytování

Am Meerend 2, 46509 Xanten, Germany

Aquapark a sportovní centrum Xanten leží ve Wardtu u Xantenu v Dolním Porýní, v Německu . Jedná se o volnočasový areál, který nabízí krytý aquapark..

Najít ubytování


Sachsenbergstraße 3, 51063 Cologne, Germany

Aquapark Claudius je veřejné termální koupaliště ve stylu římských lázní v Kolíně nad Rýnem v Německu . Nachází se v těsné blízkosti rekreačního pa..

Najít ubytování

Hohenzollernstraße 17E, 71065 Sindelfingen, Germany

Kryté koupaliště Sindelfingen je zábavní vodní park v blízkosti města Sindelfingen , nedaleko města Stuttgart . Patří k atraktivním a velmi navštěvo..

Najít ubytování

Joseph-Massolle-Straße 1, 33613 Bielefeld, Germany

Ishara Bielefeld je multifunkční sportovní zařízení a veřejné koupaliště. Nachází se ve městě Bielefeld v Severním Porýní-Vestfálsku. Ishara Bielef..

Najít ubytování


Jahnstraße 2, 31655 Stadthagen, Germany

Tropicana je originální veřejné koupaliště a sportovní komplex. Leží ve městě Stadthagen v Dolním Sasku, přibližně 40 km od města Hannover . Na pl..

Najít ubytování

Georg-Nave-Straße 24, 33014 Bad Driburg, Germany

Termální koupaliště Driburg je moderní a populární veřejné koupaliště. Nachází se ve známém lázeňském městě Bad Driburg v Severním Porýní-Vestfálsk..

Najít ubytování

Scherbsgraben 15, 90766 Fürth, Germany

Aquapark Fürthermare je moderní a známé koupaliště ve městě Fürth , v severním Bavorsku, v Německu . S více jak 4 000 m2 vodních ploch patří Aquapar..

Najít ubytování


Schwimmbadstraße 10, 33175 Bad Lippspringe, Germany

Aquapark Westfalen je lázeňský komplex a veřejné koupaliště. Nachází se ve městě Bad Lippspringe v Severním Porýní-Vestfálsku na hranici lesního po..

Najít ubytování

Hemdener Weg 169, 46399 Bocholt, Germany

Koupaliště Inselbad Bahia je zábavní veřejné koupaliště a sportovní komplex. Nachází se ve městě Bocholt , v Severním Porýní-Vestfálsku, přibližně ..

Najít ubytování

Nordlandwehr 99, 48249 Dülmen, Germany

Freizeitbad Düb je veřejné koupaliště a zábavní vodní park ve městě Dülmen , přibližně 30 km od města Münster . Celkem 6 bazénů s plochou 800 m2 je ..

Najít ubytování


Horneburg 1, 59368 Werne, Germany

Koupaliště Werne je termální veřejné koupaliště ve městě Werne an der Lippe v Severním Porýní-Vestfálsku. Nabízí aktivní i pasivní odpočinek po cel..

Najít ubytování

Teichstraße 20, 45699 Herten, Germany

Koupaliště Copa Ca Backum je atraktivní veřejné koupaliště a lázeňský komplex. Nachází se ve městě Herten v Severním Porýní-Vestfálsku. Hlavní bazé..

Najít ubytování

Seehauser Straße 12, 83324 Ruhpolding, Germany

Koupaliště Vita Alpina Ruhpolding je plavecký a rekreační areál. Nachází se v alpském městečku Ruhpolding v bavorských alpách. Koupaliště Vita Alpi..

Najít ubytování


Würzburger Straße 35A, 91074 Herzogenaurach, Germany

Koupaliště Atlantis je vodní a relaxační park ve městě Herzogenaurach , přibližně 25 km od města Norimberk . Koupaliště nabízí 1200 m2 vodních ploch..

Najít ubytování

Raiffeisenstraße 13, 92637 Weiden in der Oberpfalz, Germany

Aquapark Weiden je vyhledávaný vodní svět v Německu . Nachází se ve Weidenu , nedaleko hranic s Českou republikou . Uspořádání parku Aquapark Weid..

Najít ubytování

Friedenstraße 97-99, 26386 Wilhelmshaven, Germany

Koupaliště Nautimo Wilhelmshaven je veřejné koupaliště a sportovní komplex. Leží ve městě Wilhelmshaven , umístěném na pobřeží zátoky Severního moře..

Najít ubytování


Biosphärenreservat Südostrügen, Badstraße 1, 18586 Sellin, Germany

Inselparadies je zábavní veřejné koupaliště na ostrově Rügen. Nachází se přímo u moře ve známé rekreační obci Ostseebad Sellin , v regionu Mecklenbu..

Najít ubytování

Windener Weg 7, 52372 Kreuzau, Germany

Monte mare Kreuzau je velký vodní zábavní komplex v Německu. Nachází se v Severním Porýní-Vestfálsku, v okrese Düren, ve městě Kreuzau , v ulici Win..

Najít ubytování

Vehrter Landstraße 4, 49088 Osnabrück, Germany

Koupaliště Nettebad je veřejné koupaliště a sportovní komplex ve městě Osnabrück v Dolním Sasku. Koupaliště Nettebad patří k předním a populárním z..

Najít ubytování


Götzingerstraße 12, 01844 Neustadt in Sachsen, Germany

Aquapark Monte Mare Neustadt je oblíbený vodní svět v městečku Neustadt in Sachsen . Nachází se v Německu , nedaleko českých hranic. Aquapark Monte ..

Najít ubytování

Adenauerallee 118, 45891 Gelsenkirchen, Germany

Sport Paradies Gelsenkirchen je veřejné koupaliště ve městě Gelsenkirchen v Severním Porýní Vestfálsku. Sport Paradies Gelsenkirchen je známé a mod..

Najít ubytování

Kettwiger Straße 50, 40233 Düsseldorf, Germany

Koupaliště Düsselstrand je veřejné koupaliště ve městě Düsseldorf v Severním Porýní-Vestfálsku. Bädergesellschaft je moderní rekreační komplex s ši..

Najít ubytování


Judengäßchen 2, 56218 Mülheim-Kärlich, Germany

Koupaliště Tauris je moderní lázeňský komplex a veřejné koupaliště ve městě Mülheim-Kaerlich v Porýní Falcku. Kromě krytých pavilonů s vodními atra..

Najít ubytování

Goethestraße 27, 26757 Borkum, Germany

Koupaliště Gezeitenland Borkum je moderní veřejné koupaliště a lázeňské centrum. Nachází se v obci Borkum , ležící na ostrově Borkum v Dolním Sasku..

Najít ubytování

Wölfnitzer Ring 63, 01169 Dresden, Germany

Veřejné koupaliště Koupaliště Elbamare Dresden leží ve městě Drážďany , v druhém největším městě Saska. Koupaliště Elbamare Dresden je typickým ro..

Najít ubytování


Am Ettelsberg, 34508 Willingen (Upland), Germany

Lagunen - Erlebnisbad je zábavní a relaxační areál. Nachází se ve městě Willingen ve spolkové zemi Hesensko v Německu. Lagunen - Erlebnisbad nabíz..

Najít ubytování

Rudolstädter Straße 37, 07745 Jena, Germany

Aquapark Galaxsea je rekreační a plavecký areál. Nachází se ve městě Jena ve spolkové zemi Durynsko v Německu. Aquapark Galaxsea nabízí vnitřní i ..

Najít ubytování

Birkenallee 1, 86356 Neusäß, Germany

Termální koupaliště Titania Neusäß je populární termální a relaxační vodní park. Nachází se ve městě Neusäß na hranici přírodního parku Augsburg-We..

Najít ubytování


Niederhofheimer Straße 67, 65719 Hofheim, Germany

Aquapark Rhein-Main-Therme je veřejné koupaliště na kraji města Hofheim am Taunus v Německu . Nachází se ve spolkové zemi Hesensko. Na ploše 18 000..

Najít ubytování

Friedrich-Pfenning-Straße 24, 89518 Heidenheim an der Brenz, Germany

Aquarena Heidenheim se nachází v centru malebného městečka Heidenheim an der Brenz na hranicích Bádensko –Württembersko a Bavorska. Aquarena Heiden..

Najít ubytování

Beethovenstraße 56, 68766 Hockenheim, Germany

Aquadrom Hockenheim je relaxační komplex v centru města Hockenheim , v severozápadním Bádensku -Württembersku. Návštěvníky láká zejména na atmosféru..

Najít ubytování


Parkweg 8, 82491 Grainau, Germany

Koupaliště Zugspitzbad Grainau je krytý a venkovní plavecký areál. Nachází se ve městečku Grainau v Bavorských Alpách nedaleko Garmisch Partenkirc..

Najít ubytování

Auf der Gerbe 2, 87527 Sonthofen, Germany

Aquapark Wonnemar Sonthofen je rekreační a vodní park ve městě Sonthofen . Leží v atraktivní přírodní krajině bavorských Alp. Park, rozdělený do 3 č..

Najít ubytování

Friedrich-Ebert-Allee 21, 83435 Bad Reichenhall, Germany

Termální koupaliště Rupertus Reichenhall je veřejné koupaliště a rekreační komplex v Německu . Nachází se v proslulém lázeňském městě Bad Reichenhal..

Najít ubytování


Berghorn 13, 27624 Bad Bederkesa, Germany

Aqua-Vitales Moor-Therme je veřejné koupaliště a lázeňský komplex. Leží ve městě Bederkesa , přibližně 20 km východně od města Bremerhaven . Aqua-Vi..

Najít ubytování

Kämmergasse 3, 50676 Cologne, Germany

Koupaliště Agrippabad je zmodernizované veřejné koupaliště v centru města Kolín nad Rýnem . Na ploše 1240 m2 najdou návštěvníci velký výběr volno ča..

Najít ubytování

Andre-Pican-Straße 41A, 16515 Oranienburg, Germany

Aquapark TURM ErlebnisCity je zábavní vodní park v Braniborsku. Nachází se ve městě Oranienburg ležícím na břehu populárního jezera Lehnitzsee. Aqu..

Najít ubytování


Rudolf-Sendig-Straße 8A, 01814 Bad Schandau, Germany

Toskana- Termální bazén Schandau jsou termální lázně v Německu . Nacházejí se v obci Bad Schandau , u polabského nábřeží, několik minut chůze od mís..

Najít ubytování

Wilfenseeweg 70, 74172 Neckarsulm, Germany

Vodní svět zábavy AQUAtoll Neckarsulm nabízí návštěvníkům odpočinek pod palmami v každém ročním období. Nachází se na kraji města Neckarsulm , v s..

Najít ubytování

Am Schwimmbad 1, 38667 Bad Harzburg, Germany

Sole-Therme & Sauna-Erlebniswelt je lázeňský a relaxační komplex. Nachází se v lázeňské městě Bad Harzburg v Dolním Sasku v Německu. Léčí se zde nem..

Najít ubytování


Bürgermeister-Haupt-Straße 38, 23966 Wismar, Germany

Aquapark Wonnemar Wismar se nachází v Německu . Leží v severní části země ve spolkové zemi Meklenbursko-Přední Pomořansko, ve městě Wismar , v blízk..

Najít ubytování

Weinberge 40, 14943 Luckenwalde, Germany

Termální koupaliště Fläming je termální a relaxační vodní park. Nachází se v centru města Luckenwalde , přibližně 50 km od města Berlín . Na ploše 3..

Najít ubytování

Wilhelminastraße 9, 83707 Bad Wiessee, Germany

Koupaliště Wiessee je vnitří i venkovní plavecký areál. Nachází se ve městě Bad Wiessee v Německu. K dispozici jsou dva vnitří a dva venkovní bazén..

Najít ubytování


Alpenstraße 5, 87534 Oberstaufen, Germany

Koupaliště Oberstaufen je koupaliště a vnitřní plavecký a relaxační areál. Nachází v alpském městečku Oberstaufen v Bavorsku při hranicích s Rak..

Najít ubytování

Wiener Straße 59H, 10999 Berlin, Germany

Koupaliště Spreewaldplatz je oblíbené kryté koupaliště v centru města Berlín . Aktivní návštěvníci zde najdou 25 m dlouhý plavecký bazén se skokansk..

Najít ubytování

Leibnizstraße 7, 65191 Wiesbaden, Germany

Termální bazén Aukammtal je veřejné koupaliště a relaxační centrum v lázeňském městě Wiesbaden v Německu . Je druhým největším městem Hesenska. Ba..

Najít ubytování


Am Wasserwerk 1, 06132 Halle, Germany

Aquapark Maya Mare se nachází na okraji města Halle, v městské části Beesen, a nabízí svým návštěvníků zábavu tematicky zaměřenou do světa j..

Najít ubytování

Seestraße 122, 83209 Prien am Chiemsee, Germany

Aquapark Prienavera nabízí náštěvníkům vodní radovánky, překrásný výhled na Chiemské jezero a panorama Chiemgauských Alp. Nachází se na východním ok..

Najít ubytování

Karl-Kornhaß-Straße 19, 99891 Tabarz, Germany

Wellness & Spa Resort TABBS se nalézá v městečku Tabarzu nedaleko Erfurtu. V tomto aquaparku se nachází několik venkovních bazénů, skluzavka, vodní ..

Najít ubytování


Klottener Straße 17, 56812 Cochem, Germany

Najít ubytování

Bahnhof Regenstauf, Galgenbergstraße 2, 93128 Regenstauf, Germany

Najít ubytování

Inntalstraße 58, 94072 Bad Füssing, Germany

Najít ubytování


An den Unteren Eichen 4, 97422 Schweinfurt, Germany

Najít ubytování

Merianstraße 1A, 50765 Cologne, Germany

Najít ubytování

Gotthelfweg 3, 21077 Hamburg, Germany

Najít ubytování


Fährgrund 16, 28755 Bremen, Germany

Najít ubytování

Sprengelweg 10, 32457 Porta Westfalica, Germany

Najít ubytování

Dresdener Straße 19A, 01877 Bischofswerda, Germany

Najít ubytování


Lindenstraße, 02742 Neusalza-Spremberg, Germany

Najít ubytování

Am Schwimmbad 3, 77955 Ettenheim, Germany

Najít ubytování

Badstraße 14, 71409 Schwaikheim, Germany

Najít ubytování


Spessartstraße 4, 64625 Bensheim, Germany

Najít ubytování

Judengäßchen 2, 56218 Mülheim-Kärlich, Germany

Najít ubytování

Entenweiherstraße 12, 66424 Homburg, Germany

Najít ubytování


Am See 2, 76761 Rülzheim, Germany

Najít ubytování

Am Schwimmbad 25, 63500 Seligenstadt, Germany

Najít ubytování

Hahnbucher Straße 21, 51580 Reichshof, Germany

Aquapark Monte Mare Reichshof je veřejné koupaliště ve městě Eckenhagen v Severním Porýní-Vestfálsku (Německo ) , přibližně 40 km od města Kolín na..

Najít ubytování


Am Kurpark 1, 15526 Bad Saarow, Germany

Termální lázně Saarow jsou termální lázně v Německu . Jsou kombinací nedotčené přírody a moderních lázeňských a relaxačních služeb. Nachází se ve mě..

Najít ubytování

  1