TIXIK.cz » Maďarsko » Pest » Aquaparky a koupaliště v Maďarsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Aquaparky a koupaliště v Maďarsku

Seznam aquaparků a koupališť v Maďarsku. Fotografie, faktické informace, otevírací doby, oficiální www stránky.

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


1118 Budapest, Kelenhegyi lépcső 4, Hungary

Najít ubytování

9737 Bük, Termál körút, Hungary

Termální lázně Bük (Bük Gyögyfürdö) jsou moderní lázeňský komplex v Maďarsku . Nachází se v blízkosti obce Bük , přibližně 35 km od města Fertőd a..

Najít ubytování

9600 Sárvár, Vadkerti St, Hungary

Termální lázně Sárvár je lázeňské a wellnes centrum ve městě Sárvár , v Maďarsku . Město Sárvár leží v západní části země, 120 km od města Vídeň ..

Najít ubytování


Nagyerdei park 1., Debrecen, Magyarország

Aquaticum Debrecín je moderní termální komplex, venkovní koupaliště a aquapark v Maďarsku . Nachází se v rekreační oblasti Velký les Debrecín, v b..

Najít ubytování

Budapest, Margitsziget, Hungary

Koupaliště Palatinus je venkovní termální koupaliště v Maďarsku . Nachází se ve městě Budapešť , na Markétině ostrově , v přírodní chráněné oblasti...

Najít ubytování

5700 Gyula, Várfürdő St, Hungary

Aquapark Gyula je moderní komplex spojující zábavní aquapark a termální lázně. Patří k nejnavštěvovanějším lázeňským střediskům v Maďarsku . Aquapa..

Najít ubytování


3400 Mezőkövesd, Napfürdő St, Hungary

Termální lázně Zsóry jsou lázeňský komplex a venkovní koupaliště v severním Maďarsku . Nachází se ve městě Mezőkövesd , přibližně 40 km od města Mi..

Najít ubytování

3519 Miskolc, Miskolctapolcai Way, Hungary

Lázně Lázně Miskolc - Tapolca leží 10 km jihozápadně od centra města Miskolc v Maďarsku . Zajímavostí lázní jsou termální koupele, jezero a koupele..

Najít ubytování

8749 Zalakaros, Thermál Way, Hungary

Termální lázně Zalakaros je nové lázeňské středisko v Maďarsku . Leží v malém městě Zalakaros , v jihozápadní části Maďarska , asi 30 km od Balaton..

Najít ubytování


9622 Szeleste, Arany János St, Hungary

Léčebné lázně Szeleste jsou menší lázeňský komplex v Maďarsku . Nachází se u obce Szeleste , přibližně 20 km severovýchodně od města Szombathely v ..

Najít ubytování

3300 Eger, Érsek kert, Hungary

Termální lázně Eger jsou venkovní termální koupaliště, aquapark a léčebné lázně v severním Maďarsku . Nacházejí se v centru města Eger , přibližně ..

Najít ubytování

Aquapark Nyíregyháza je lázeňský a vodní zábavní komplex v Maďarsku . Nachází se zde kryté termální a zábavní bazény s vodními atrakcemi i venkovní ..

Najít ubytování


1146 Budapest, Paál László Way, Hungary

Termální lázně Széchenyi jsou jeden z největších termálních komplexů v Evropě . Nachází se v městském parku Városliget, ve městě Budapešť , v Maďars..

Najít ubytování

1023 Budapest, Frankel Leó Way 31-41, Hungary

Termální lázně Lukács jsou léčebný lázeňský komplex a venkovní koupaliště v Maďarsku . Nachází se na břehu řeky Dunaj, v blízkosti Markétina ostrov..

Najít ubytování

2500 Esztergom, Gesztenye fasor 10, Hungary

Aquapark Aquasziget je nový a moderní lázeňský komplex v Maďarsku . Návštěvníkům je zde celoročně k dispozici 10 různých bazénů na celkové ploše 150..

Najít ubytování


9200 Mosonmagyaróvár, Kolbai Károly St 4, Hungary

Termální lázně Mosonmagyaróvár jsou léčebné lázně a venkovní koupaliště v Maďarsku . Voda v místních lázních patří ve skupině jodových minerálních ..

Najít ubytování

3950 Sárospatak, Szalontai György St 37-59, Hungary

Termální lázně Sárospatak jsou lázeňský komplex a venkovní koupaliště v severním Maďarsku . Nachází se v historickém městě Sárospatak , přibližně 7..

Najít ubytování

8600 Siófok, Szent László St 192, Hungary

Termální lázně Siófok jsou zážitkový aquapark a léčebné lázně v Maďarsku . Nachází se ve městě Siófok , přibližně 100 km od města Budapešť , v Maďar..

Najít ubytování


9970 Szentgotthárd, Füzesi Way, Hungary

Aquapark St. Gotthard jsou termální lázně a zábavní vodní park v západním Maďarsku . Nabízí komplexní relaxační služby v středomořské atmosféře. Aq..

Najít ubytování

9400 Sopron, Lővér körút 47, Hungary

Koupaliště Sopron je venkovní koupaliště v západním Maďarsku . Nachází se ve městě Sopron , přibližně 80 km západně od města Gyor v Maďarsku . Kou..

Najít ubytování

8784 Kehidakustány, Kossuth Lajos St, Hungary

Termální lázně Kehida jsou rodinný lázeňský komplex v Maďarsku . Leží na kraji obce Kehidakustány , asi 10 km od města Hevíz a 30 km východně od m..

Najít ubytování


4200 Hajdúszoboszló, Gábor Áron St 2-8, Hungary

Koupaliště Hungarospa jsou termální lázně, aquapark a venkovní koupaliště v Maďarsku . Rekonstruovaný rekreační komplex se rozkládá na ploše 30 hekt..

Najít ubytování

9025 Győr, Radó Sándor sétány, Hungary

Aquapark Rába Quelle je krytý aquapark a léčebné a termální lázně v Maďarsku . Nachází se ve městě Györ , asi 15 km jižně od hranic se Slovenskem a ..

Najít ubytování

Balatonfüred, Fürdő Street 35, Hungary

Aquapark Annagora je venkovní a kryté koupaliště v Maďarsku . Nachází se v populárním letovisku Balatonfüred na severním břehu jezera Balaton , př..

Najít ubytování


8500 Pápa, Fürdő St, Hungary

Aquapark Pápa je termální a lázeňský komplex v západním Maďarsku . Je součástí rekreačního a sportovního komplexu města Pápa . Město Pápa leží asi ..

Najít ubytování

7400 Kaposvár, Csík Ferenc sétány 2, Hungary

Termální lázně Káposvár jsou lázeňské kryté centrum a venkovní koupaliště v Maďarsku . Na rozloze 50 000 m2 upraveného parku jsou k dispozici kryté..

Najít ubytování

9500 Celldömölk, Sport St, Hungary

Termální lázně Vulkán Celldömölk jsou léčebný a zážitkový vodní komplex v Maďarsku . Nachází se v údolí Sághnegy, jižně od centra města Celldömölk ...

Najít ubytování


4080 Hajdúnánás, Fürdő St, Hungary

Termální lázně Hajdúnánás je léčebné centrum a koupaliště v Maďarsku . Nachází se v župě Hajdú Bihar, asi 30 km od města Nyíregyháza a 45 km sever..

Najít ubytování

1013 Budapest, Döbrentei tér, Hungary

Termální lázně Rudas jsou léčebný komplex a venkovní koupaliště v Maďarsku. Jedná se o lázeňský komplex s centrálním termálním bazénem pocházejícím..

Najít ubytování

5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány, Hungary

Termální lázně Tiszaliget leží v blízkosti centra města Szolnok v Maďarsku . Město se nachází na soutoku řek Tisa a Zagyva, přibližně 110 km od mě..

Najít ubytování


2483 Gárdony, Határ Way 8, Hungary

Termální lázně Agárd je aquapark a léčebný a termální lázeňský komplex v Maďarsku . Aquapark leží v blízkosti turisticky atraktivního jezera Velenc..

Najít ubytování

Termální lázně Dagály jsou moderní léčebné a termální lázně v Maďarsku . Nachází se na břehu řeky Dunaj, v blízkosti Markétina ostrova , v centru mě..

Najít ubytování

6900 Makó, Marcibányi tér, Hungary

Termální lázně Makó je moderní lázeňský komplex v Maďarsku . Nachází se v centru města Makó , v blízkosti rumunských hranic asi 200 km od města Bud..

Najít ubytování


3519 Miskolc, Dehmel Nándor sétány, Hungary

Najít ubytování

6000 Kecskemét, Csabai Géza körút, Hungary

Najít ubytování


6400 Kiskunhalas, Nagy Szeder István St, Hungary

Najít ubytování

7500 Nagyatád, Zrínyi Miklós St, Hungary

Najít ubytování

5309 Berekfürdő, Berek tér, Hungary

Najít ubytování