TIXIK.cz » Koupání » Sevastopol » Aquapark Zurbagan

Aquapark Zurbagan - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Zurbagan: Hlídač pokojů
Aquapark Zurbagan Mapa Mapa hotelů Aquapark Zurbagan

Aquapark ZurbaganAquapark Zurbagan

Související témata

Aquapark Zurbagan: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Zurbagan


Zobrazit všechny »


Aquapark Zurbagan: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Zurbagan Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Zurbagan a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Zurbagan, Aktuální čas: 13:36:18, Adresa: Shchytova St, 13, Sevastopol', Sevastopol' city, Ukrajina, 99000, WWW stránky:

Aquapark Zurbagan je letní vodní park v blízkosti moře. Nachází se v malebné části Sevastopole - v Parku vítězství na severu města.

Atrakce

V Aquaparku Zurbagan najdete 7 bazénů, kde 4 jsou pro dospělé, 1 pro starší děti a 2 pro malé děti. Hloubka dětských bazénů je 25cm, 40cm a 80cm. Centrální bazén o průměru 30m má kruhový tvar a nachází se v něm vířivka, hydromasáže a fontána tryskající vodu do výšky 15m. Teplota vody ve všech bazénech se pohybuje okolo 30ºC. Mezi oblíbené atrakce patří tobogány a skluzavky (např. Had, Duha, Kamikadze…) , kterých je tu celkem patnáct.

Další zábava

Aquapark Zurbagan nabízí i další druhy zábavy. V blízkosti hlavního bazénu je střelnice a zahrát si můžete vzdušný hokej a basketbal. Milovníci adrenalinu určitě rádi vyzkouší 4D-kino. Vtipné karikatury a veselé fotografie se dají pořídit ve fotobudkách Unavení návštěvníci se mohou občerstvit v některé z kaváren, nebo si odpočinout na lehátkách. Aquapark Zurbagan je i místo, kde si můžete zatancovat. Každý pátek, sobotu a neděli večer se tu pořádají pěnové party a světelné show. Hraje se zde hudba z 80.let, ale i současné popové hity.

Služby a bezpečnost

Aquapark Zurbagan dále poskytuje návštěvníkům sprchové kouty s teplou vodou, toalety, šatní skříňky a parkoviště pro osobní automobily. Aquapark je vybaven nejmodernějšími systémy na kontrolu a čištění vody. Bezpečnost zajišťují profesionální instruktoři, kteří rádi pomohou s výběrem atrakcí. V komplexu je i stanice první pomoci.


Informace a fakta

GPS: 44.6072, 33.459
Nadmořská výška: 5 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:39:46

Aquapark Zurbagan: Recenze

Aquapark Zurbagan prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolíWebmap: 1 2 3