TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Lubusko » Aquapark Zielona Góra

Aquapark Zielona Góra - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Zielona Góra: Hlídač pokojů
Aquapark Zielona Góra Mapa Mapa hotelů Aquapark Zielona Góra

Aquapark Zielona GóraAquapark Zielona Góra

Související témata

Aquapark Zielona Góra: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Zielona Góra


Zobrazit všechny »


Aquapark Zielona Góra: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Zielona Góra Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Zielona Góra a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Aquapark PolkowiceKoupání62km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Zielona Góra, Aktuální čas: 22:58:04, Adresa: Sulechowska 36, 65-001 Gmina Zielona Góra, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Zielona Góra je jeden z největších vodních parků v Polsku . Nachází se v Lubušském vojvodství, ve městě Zielona Góra , v západní části země. Auapark najdete na ulici Sulechowska 41. Aquapark Zielona Góra byl slavnostně otevřen roku 2010.

Atrakce

Aquapark Zielona Góra je dokonalá kombinace centra sportu a rekreace. Je tam 25 metrů dlouhý sportovní bazén s 8 drahami, který je určený především pro vodní sporty. Nechybí ani rekreační bazén s velkým počtem lákavých atrakcí. Zajímavý je např. "míč", který způsobuje vlny. Dále jsou zajímavé vodní bubliny, most a vodní lehátka. Můžete též vyzkoušet hydromasáže a divokou řeku, která připomíná pobyt v horských pramenech. Aquapark Zielona Góra disponuje největším toboganem v celém Polsku , který měří 210 metrů a vede převážně venkovním prostorem. Další vyhlášenou vodní atrakcí je vnější, 90 metrů dlouhý tobogan, který obsahuje zvukové a světelné efekty. Využít můžete také široký tobogan nebo skluzavky "cibule" a "salamandra". Aquapark Zielona Góra myslí i na nejmladší klienty, pro které je připraven dětský bazének s vodním jazykem a skuzavkou. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou určené 4 vířivé vany jacuzzy s vodními masážemi. Na výběr je ze dvou uvolňujících koupelí.

Ostatní služby

Aquapark Zielona Góra poskytuje zákazníkům další rozšířené služby. Navštívit můžete finskou a infračervenou saunu, biosaunu, bylinkovou lázeň, ledovou jeskyni a relaxační centrum. Aquapark Zielona Góra zahrnuje také cardio fitness, posilovnu, squash, sportovní halu s hledištěm pro 5000 lidí a obchod se sportovním oblečením. Samozřejmostí jsou šatny, restaurace a dětský koutek.

Praktické informace

Otevřeno je denně, v čase od 7:00 do 22:00 hodin. Vstupné na 1 hodinu je ve všední dny 8 zł a o víkendech 10 zł pro dospělou osobu a 6 zł ve všední dny a 7 zł o víkendech pro děti, studenty, důchodce a osoby s vážným zdravotním postižením. Mnoho dalších informací se můžete dozvědět na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Zielona Góra.


Informace a fakta

GPS: 51.9561, 15.5246
Nadmořská výška: 132 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:09

Aquapark Zielona Góra: Recenze

Aquapark Zielona Góra prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Zielona Góra (2.3km)Stary Kisielin (4.7km)Przylep (5km)Drzonków (8km)Nowe Kramsko (27km)Świebodzin (33km)Kosobudz (36km)Szczaniec (36km)Żagań (40km)

Webmap: 1 2 3