TIXIK.cz » Itálie » Lombardie » Varese » Varese » Aquapark Varese

Aquapark Varese - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Varese: Hlídač pokojů
Aquapark Varese Mapa Mapa hotelů Aquapark Varese

Aquapark VareseAquapark Varese

Související témata

Aquapark Varese: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Varese


Zobrazit všechny »


Aquapark Varese: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Varese Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Varese a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Isola Bella24km
Piazza della Reforma23km
Vila Carlotta36km
Centovalli42km
Via Principe Eugenio45km
Castello Sforzesco47km
Palazzo dei Giureconsulti48km
Bellizona45km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Alternativní názvy: Akvapark Varese, Aktuální čas: 11:05:56, Nadmořská výška: 392m, Adresa: Via Carrobbio, 21100 Varese, Province of Varese, Itálie, Varese, 21100, WWW stránky: ,

Aquapark Varese je komplex dvou krytých bazénů ve městě Varese na severu Itálie . Nachází se v centru města na okraji městského parku. Aquapark Varese je jednou z oblíbených atrakcí města a je určen zejména pro plavání. Nenajdete zde tobogány, divoké řeky a další typické atrakce pro velké bazénové komplexy.

Základní informace

Koupání ve městečku Varese má velkou tradici. Aquapark Varese byl vybudován již v roce 1951 a od té doby byl několikrát modernizován. V současné době se skládá ze dvou bazénů. Velký plavecký bazén disponuje rozměry 25 x 16,5 m. Jeho hloubka je 1,8 m a teplota vody se pohybuje okolo 27 °C. Aquapark Varese myslí i na děti. Právě pro ně je zde menší bazén dlouhý 12 m, široký 5 m a hluboký 0,8 m. Vstupné je velmi nízké. Aquapark Varese nabízí také akce, kdy je vstupné úplně zadarmo. Více o ceníku a otevírací době najdete na internetových stránkách bazénu (v italštině, viz zajímavé odkazy) .

Další aktivity

Kromě volného plavání nabízí Aquapark Varese i některé další aktivity. Návštěvníci se mohou zúčastnit některého z ozdravujících a sportovních programů (např. vodní aerobik) . Je rovněž možné navštívit kurz plavání, který je veden místními vyškolenými pracovníky. Aquapark Varese se také často stává sídlem různých závodů a soutěží. Bazény jsou otevřeny každý den v týdnu a seznam kurzů a programů je uveden na internetových stránkách.


Informace a fakta

GPS: 45.8161, 8.8211
Nadmořská výška: 392 m
Telefon:
Typ zábavního parku:
Charakter zábavního parku:
Datum vzniku (rok):
Má návaznost na další atrakci?:
Domácí zvířata povolena?:
Je součástí sítě zábavních parků?:
Jaká je roční návštěvnost?:
Provozovatel parku:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:47:30

Aquapark Varese: Recenze

Aquapark Varese prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Varese (0.4km)Induno Olona (3.7km)Cantello (6km)Azzate (4.5km)Comerio (7km)Brunello (6km)Valmorea (9km)Gavirate (9km)Casale Litta (8km)

Webmap: 1 2 3