TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Pomořsko » Aquapark Sopoty

Aquapark Sopoty - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Sopoty: Hlídač pokojů
Aquapark Sopoty Mapa Mapa hotelů Aquapark Sopoty

Aquapark SopotyAquapark Sopoty

Související témata

Aquapark Sopoty: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Sopoty


Zobrazit všechny »


Aquapark Sopoty: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Sopoty Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Sopoty a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Sopoty, Aktuální čas: 06:54:16, Adresa: Zamkowa Góra 3, 81-701 Sopot, Polsko, Telefon: +48 58 555 85 55, WWW stránky:

Aquapark Sopoty je zábavní vodní park s mnoha atrakcemi přímo v hale bazénu. Atrakce jsou navrhnuty s ohledem na klienty všech věkových kategorií. Aquapark Sopoty se nachází ve městě Sopoty , v severním Polsku , na pobřeží Baltského moře.

Atrakce

Aquapark Sopoty má plavecký bazén o délce 25 metrů a šířce 12,5 metrů s hloubkou 1,40 metrů. Dále je zde rekreační bazén, v jehož ústředí naleznete ostrov s vodním gejzírem, masážní lehátka, umělou řeku a jeskyni s vodopádem. Pro nejmenší klienty je připraven mini bazének s hloubkou 30-60 centimetrů a spoust zábavy v podobě vodních děl, zvířátek a skluzavky s tryskající vodou a gejzíry. Teplota vody dosahuje příjemných 31-34°C.

Venkovní areál

Aquapark Sopoty provozuje také venkovní rekreační bazén pro sezónní využití s maximální hloubkou 130 centimetrů. Je vytvořen v barevném designu a přizpůsoben pro interaktivní hry. Pro milovníky adrenalinu a vzrušení jsou k dispozici 2 tobogány, jeden o délce 110 metrů s mnoha křivkami a druhý, velice rychlý, o délce 70 metrů. Divoká řeka teče rychlostí 600 litrů za sekundu a připomíná koupání v přírodních horských potocích.

Další služby

Aquapark Sopoty poskytuje svým klientům relaxaci ve formě vířivých van s perličkovou masáží s teplotou 34° C pro dokonalé uvolnění a očistu těla. Najdete zde bar, parní, suché i finské sauny, halu na bowling a můžete se nechat hýčkat v rukou zkušených specialistů v oboru kosmetiky a masáží.

Praktické informace

Aquapark Sopoty najdete v ulici Zamkowa Góra 3-5. Aquapark má otevřeno denně od Pondělí do Neděle v časovém rozmezí 8,00-22,00 hodin. Vstupné do komplexu Aquapark Sopoty se pohybuje od 8 zł za 1. hodinu a 12 zł za každou další hodinu, děti do 3 let mají vstup zdarma. Lze uplatnit rodinnou a studentskou slevu, nebo slevu pro lidi se zdravotním postižením a návštěvníky nad 65 let.


Informace a fakta

GPS: 54.4598, 18.5575
Nadmořská výška: 30 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:47

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.aquaparksopot.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Aktivity: kuželky
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: solárium, sauna, pára, fitness, parkoviště
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Sopoty: Recenze

Aquapark Sopoty prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Gdyně (7km)Tuchom (11km)Banino (12km)Koleczkowo (14km)Gdaňsk (14km)Leźno (15km)Rumia (16km)Otomin (16km)Żukowo (18km)

Webmap: 1 2 3