TIXIK.cz » Koupání » Aquapark Pláž

Aquapark Pláž - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Pláž: Hlídač pokojů
Aquapark Pláž Mapa Mapa hotelů Aquapark Pláž

Aquapark PlážAquapark Pláž

Související témata

Aquapark Pláž: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Pláž


Zobrazit všechny »


Aquapark Pláž: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Pláž Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Pláž a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Pláž, Aktuální čas: 11:13:47, Nadmořská výška: 340m, Adresa: Naukova St, 48, L'viv, L'vivs'ka oblast, Ukrajina, 79000, WWW stránky:

Aquapark Pláž je jeden z největších krytých aquaparků v západní Ukrajině , který se nachází se v jižní části starobylého města Lvov . Kromě vodního parku zahrnuje celý komplex i fitness centrum, solárium, restaurace, bary, internetovou kavárnu, konferenční sál a parkoviště. Aquapark Pláž má rozlohu 13,5m2 a je schopný pojmout až 2000 lidí najednou.

Základní informace

Původní komplex pro vodní sporty byl postaven v roce 1985, avšak roku 2008 proběhla jeho celková rekonstrukce. Díky tomu se Aquapark Pláž stal prvním areálem ve městě Lvov , který zkombinoval dohromady zábavu, sportovní vyžití a rekreaci.

Atrakce

Aquapark Pláž nabízí návštěvníkům velký olympijský bazén, hydromasáže, devět toboganů různé délky a obtížnosti a dětský koutek s bazénem. V této části aquaparku se nacházejí také dva bary – Tropic a Havaj.

Fitness centrum

Fitness centrum je vybaveno moderním zařízením a výcvik provádějí zkušení instruktoři. Ve sportovní hale se můžete věnovat různým sportům (aerobik, jóga, pilates) a přitom sledovat dění ve velkém bazénu. Taneční sál poskytuje profesionální zařízení s velkými zrcadly. Fitness centrum nabízí různé taneční kurzy od latinsko-amerických tanců po hip-hop.

Relaxace

Pod fitness centrum paří i oblast nazývaná „relax“. V této části se nachází ruská parní lázeň, finská sauna, římské lázně, infračervená sauna a všechny druhy masáží. Novinkou jsou íránské masáže, které jsou známé především svojí vysokou účinností.


Informace a fakta

GPS: 49.8066, 23.9968
Nadmořská výška: 340 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:39:52

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.aqualviv.com.ua/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: fitness

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Pláž: Recenze

Aquapark Pláž prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Žovkva (28km)