TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Velkopolsko » Aquapark Piła

Aquapark Piła - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Piła: Hlídač pokojů
Aquapark Piła Mapa Mapa hotelů Aquapark Piła

Aquapark PiłaAquapark Piła

Související témata

Aquapark Piła: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Piła


Zobrazit všechny »


Aquapark Piła: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Piła Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Nejlevnější ubytování, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Piła a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Aquapark Aqua-TurKoupání60km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Piła, Aktuální čas: 20:50:56, Adresa: Juliusza Kossaka 121, 64-920 Piła, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Piła je sportovně-rekreační centrum s rozsáhlým bazénovým komplexem. Aquapark Piła se nachází v severozápadní části Polska ve městě Piła , které spadá administrativně pod okres Greater Poland. Najdete ho v ulici Juliusza Kossaka.

Vodní atrakce

Jednu z hlavních součástí areálu Aquapark Piła tvoří bazén pro rekreační plavání s hloubkou 1,10-1,25 metrů, zahrnující prvek nazvaný Divoká řeka, který je velkým lákadlem zejména pro děti. Přináší pocit přílivu jako při pobytu v horských potocích. Nejlepší zábavu a silné emoce můžete zažít bez pochyby na venkovních tobogánech, ustících do vnitřního plaveckého bazénu. Jeden tobogán o délce 40 metrů má příjemný sestup, kdežto ten druhý, o délce 70 metrů, charakterizují především ostré zatáčky. Naleznete zde také vodní gejzíry a spoustu dalších zábavných atrakcí. Aquapark Piła má k dispozici i sportovní bazén o délce 25 metrů a šířce 12,5 metrů s hloubkou od 1,25-1,80 metrů se šesti skladbami, určen hlavně plavcům a aktivním sportovcům. Pro ty nejmenší připravil Aquapark Piła mini bazének s hloubkou 45 centimetrů a skluzavkou podobnou slonu.

Relaxace

Aquapark Piła svým návštěvníkům nabízí odpočinek vsedě nebo vleže na hydromasážní lavici, která je kombinací tradiční a relaxační masáže, mající nejen uvolňující, ale i léčebné účinky. Za zmínku stojí také vodní kaskáda v pánvi rekreačního bazénu pro dokonalé uvolnění napjatých svalů. Funguje na principu vodní masáže s využitím silného tlaku proudící vody, přináší pozitivní vliv na vaše unavené tělo i mysl. V neposlední řadě nabízí Aquapark Piła svým klientům využití 2 hydromasážních van k uvolnění a relaxaci, stejně tak jako finskou a parní saunu.

Další sporty a zábava

Aquapark Piła kromě klasických vodních atrakcí poskytuje svým návštěvníkům i celou řadu dalšího sportovního vyžití, mezi které patří např. squash, lezecka stěna, skatepark nebo kurzy jógy. V období podzim-zima je pro milovníky zimních sportů otevřeno kluziště na bruslení. Pro návštěvníky je Aquapark Piła přístupný každý den v čase od 7,00 do 21,00 hodin. Vstupné se pohybuje od 13 zł za dospělou osobu nebo od 7 zł pro děti a jeho platnost je omezena limitem 70 minut. Lze uplatnit i případné slevy. Další potřebné informace naleznete na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Piła.


Informace a fakta

GPS: 53.1603, 16.7689
Nadmořská výška: 67 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:40

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.aquaparkpila.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: rychlé občerstvení
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna, fitness
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Piła: Recenze

Aquapark Piła prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Chodzież (21km)Zlotów (28km)Borucino (36km)Wagrowiec (49km)Rogoźno (48km)

Webmap: 1 2 3