TIXIK.cz » Koupání » Aquapark Otylia

Aquapark Otylia - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Otylia: Hlídač pokojů
Aquapark Otylia Mapa Mapa hotelů Aquapark Otylia

Aquapark OtyliaAquapark Otylia

Související témata

Aquapark Otylia: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Otylia


Zobrazit všechny »


Aquapark Otylia: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Otylia Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Otylia a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Otylia, Aktuální čas: 21:00:33, Adresa: Zawale 29, 38-100 Strzyżów, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Otylia je moderní zábavní vodní park pro návštěvníky všech věkových kategorií. Nachází se v jihovýchodním Polsku , ve městě Strzyżow , na ulici Polna 1.

Atrakce

Aquapark Otylia se může chlubit velkým sportovním bazénem se 6 drahami a o délce 25 metrů, který je určený hlavně pro aktivní a vytrvalé sportovce. Aquapark Otylia nabízí svým zákazníkům k zábavě a plavání i rekreační bazén s hloubkou okolo 90 centimetrů. V rekreační části se také nachází 1,5 metrů široká divoká řeka, což je oblíbená atrakce ve formě kanálu se silným proudem vody a podvodními gejzíry. Můžete také vyzkoušet vnitřní skluzavku o délce 60 metrů. Pro chvíle odpočinku a relaxace má Aquapark Otylia k dispozici vířivé vany jacuzzy s příjemnou teplotou pro dokonalé uvolnění celého těla.

Další objekty

Kromě bazénů nabízí Aquapark Otylia mnoho dalších služeb. V areálu najdete také saunu, parní lázeň, posilovnu, solnou jeskyni, perličkovou koupel, rehabilitační služby a fitness centrum. Před vodním parkem se nachází umělé kluziště včetně půjčovny bruslí a lanový park.

Praktické informace

Aquapark Otylia má otevřeno od pondělí do pátku, v čase od 7,00 do 22,00 hodin. Vstupné je stanoveno od 7 zł pro dospělou osobu a od 5 zł za dítě, vstupenka platí na 1 hodinu a výše vstupného se mění v závislosti na denní době. Více informací získáte na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Otylia.


Informace a fakta

GPS: 49.8722, 21.7908
Nadmořská výška: 235 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:40:47

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.cstr.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: wellness, hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: solárium, sauna, fitness

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Otylia: Recenze

Aquapark Otylia prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Strzyżów (0.4km)Czudec (9km)Frysztak (14km)Korczyna (17km)Kombornia (18km)Krosno (20km)Řešov (24km)Sędziszów Małopolski (23km)Jaslo (27km)

Webmap: 1 2 3