TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Mazovsko » Sochaczew » Aquapark Orka

Aquapark Orka - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Orka: Hlídač pokojů
Aquapark Orka Mapa Mapa hotelů Aquapark Orka

Aquapark OrkaAquapark Orka

Související témata

Aquapark Orka: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Orka


Zobrazit všechny »


Aquapark Orka: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Orka Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Orka a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Orka, Aktuální čas: 00:42:22, Adresa: Olimpijska 3, 96-515 Sochaczew, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Orka je moderní vodní park a bazénový komplex. Aquapark Orka se nachází v centrální části Polska ve městě Sochaczew nedaleko hlavního města Varšavy . Aquapark Orka najdete v ulici Olimpijska 3.

Atrakce

Aquapark Orka nabízí svým návštěvníkům 25 metrů dlouhý a 12,5 metrů široký sportovní bazén s hloubkou 120-180 centimetrů, který je využíván hlavně aktivními plavci. Kromě něj obsahuje Aquapark Orka také rekreační bazén o celkové ploše 98 m2 a hloubkou od 75-110 centimetrů. Součástí tohoto bazénu je divoká řeka a boční i horní vodní masáže. Pro nejmenší návštěvníky připravil Aquapark Orka bazének pro děti s hloubkou od 15 do 50 centimetrů. Pro chvíle odpočinku a relaxace jsou k dispozici 2 vířivé vany jacuzzi s hydromasážními tryskami. Nechybí zde ani 2 venkovní tobogány, dlouhé 85 a 87 metrů.

Další objekty

V areálu komplexu Aquapark Orka jistě oceníte také služby sauny, kavárny, haly na bowling, klubovny, solária, solné jeskyně a masérské služby. Nedaleko byl vybudován také skatepark.

Informace pro návštěvníky

Aquapark Orka má otevřeno denně od pondělí do neděle v časech od 7,00 do 22,00. Vstupné se pohybuje od 8,50 zł za dospělou osobu a od 3 zł za děti. Mění se v závislosti na denní době. Pro další užitečné informace doporučujeme obrátit se přímo na oficiální stránky komplexu Aquapark Orka.


Informace a fakta

GPS: 52.2265, 20.2473
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:46

Aquapark Orka: Recenze

Aquapark Orka prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Sochaczew (0.8km)Teresin (12km)Łowicz (24km)Żyrardów (23km)Slubice (26km)Milanówek (31km)Radziejowice (32km)Trębki (33km)Zakroczym (34km)

Webmap: 1 2 3