TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Velkopolsko » Aquapark Octopus

Aquapark Octopus - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Octopus: Hlídač pokojů
Aquapark Octopus Mapa Mapa hotelů Aquapark Octopus

Aquapark OctopusAquapark Octopus

Související témata

Aquapark Octopus: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Octopus


Zobrazit všechny »


Aquapark Octopus: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Octopus Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Octopus a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Aquapark AkwenKoupání8km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Octopus, Aktuální čas: 22:06:42, Adresa: Szkolna 18, 62-002 Gmina Suchy Las, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Octopus je moderní bazénový komplex a centrum sportu a rekreace. Nachází se v západní části Polska , ve městě Suchy Las . Vodní park naleznete na ulici Szkolna 18.

Atrakce

Aquapark Octopus nabízí svým zákazníkům 25 metrů dlouhý a 12,5 metrů široký bazén plaveckých sportů. Hloubka se pohybuje mezi 135-180 centimetry a teplota vody mezi 28-29°C. Bazén obsahuje též výtah pro osoby se zdravotním postižením, jedná se o stabilní sedadlo s opěrou zad. Aquapark Octopus má k dispozici i rekreační bazén s délkou 12,7 metrů, šířkou 9,8 metrů, hloubkou 60-90 centimetrů a příjemnou teplotou mezi 31-32°C. Nechybí ani lehátka, gejzíry, boční masáže a masáže krku. Aquapark Octopus nabízí dále 2 tobogany, které vedou venkovním prostorem. Jeden je dlouhý 67 metrů a má průměr 1,2 metrů a druhý je dlouhý 44 metrů a průměr má 1 metr. Aquapark Octopus myslí i na nejmladší návštěvníky, pro které je připraven bazének s délkou a šířkou 4,3 metrů a hloubkou 30 centimetrů. Hlavní atrakce je v tomto bazénku slon Benjamin. V komplexu Aquapark Octopus nechybí ani koutek pro relaxaci a uvolnění. Najdete v něm především vířivou vanu jacuzzy s vonnými oleji a teplotou mezi 35-36°C.

Další atrakce

Kromě koupání nabízí Aquapark Octopus svým klientům i parní a finské sauny, ledové jeskyně, vodní trysky, sportovní haly, kuželny a masážní a konferenční místnosti. Pořádá také pravidelně kurzy vodního aerobicu.

Praktické informace

Aquapark Octopus má otevřeno denně, od 6:00 do 22:45. Vstupné se pohybuje mezi 12-15 zł za dospělou osobu na 1 hodinu. Lze uplatnit slevu na dítě. Mnoho dalších užitečných informací se můžete dozvědět na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Octopus.


Informace a fakta

GPS: 52.474, 16.8739
Nadmořská výška: 103 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:46

Aquapark Octopus: Recenze

Aquapark Octopus prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Suchy Las (0.2km)Kiekrz (7km)Sobota (7km)Owińska (8km)Przeźmierowo (8km)Poznaň (9km)Biedrusko (9km)Chludowo (9km)Skórzewo (11km)

Webmap: 1 2 3