TIXIK.cz » Ukrajina » Aquapark Mys dobré naděje

Aquapark Mys dobré naděje - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Mys dobré naděje: Hlídač pokojů
Aquapark Mys dobré naděje Mapa Mapa hotelů Aquapark Mys dobré naděje

Aquapark Mys dobré nadějeAquapark Mys dobré naděje

Související témata

Aquapark Mys dobré naděje: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Mys dobré naděje


Zobrazit všechny »


Aquapark Mys dobré naděje: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Mys dobré naděje Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Mys dobré naděje a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zábavní parky, Alternativní názvy: Akvapark Mys dobré naděje, Aktuální čas: 04:15:06, Adresa: Makarova St, Berdyans'k, Zaporiz'ka oblast, Ukrajina, 71100, WWW stránky:

Aquapark Mys dobré naděje je největší vodní park na Ukrajině. Nachází se v malém letovisku Berdjansk na pobřeží Azovského moře. Aquapark Mys dobré naděje byl otevřen v létě 2006 a jeho plocha zabírá více než 50 000m². Celkový styl aquaparku je koncipován jako středověký hrad s nádhernými exotickými rostlinami a velkým množstvím bazénů. Zajímavá je také jeho struktura. Návštěvníci totiž mohou navštívit všechny části parku, aniž by museli projít dvakrát stejnou oblastí. Komplex uspokojí i ty nejnáročnější, a to nejenom svou velkolepostí, ale i počtem různých atrakcí.

Atrakce

V jeho komplexu se nachází 12 různých typů skluzavek pro dospělé a 13 pro děti. Relaxovat a opalovat se můžete v centru vodního parku, kde jsou 2 bazény. V jednom z nich jsou vestavěné 3 hydromasážní systémy. Rodiče potěší zejména nezávislé území pro nejmenší návštěvníky o celkové ploše 1300 m². Naleznou zde dětský bazén s hloubkou 40-60cm, středověkou pevnost s koňmi a 10 dalších atrakcí jako je Chobotnice, Had, Mořská želva, atd. O zábavu se starají i profesionální herci v roli klaunů a dalších pohádkových postaviček. Pro fotbalové fanoušky je tu připraven velký nafukovací bazén s vodou do výše 5-7cm. V komplexu mají kolotoč pro děti, vzdušný hokej, fotbálek, závodní autíčka a střelnice. Aquapark Mys dobré naděje žije i v noci. Konají se tu diskotéky s laser show, které jsou doplněny o další speciální efekty. Často tu můžete potkat hvězdy ukrajinského showbyznysu.

Odpočinek a bezpečnost

K dispozici je 3500 lehátek i dostatek slunečníků. Restaurace a kavárny poskytují místa pro více než 300 lidí. Na území parku neustále pracuje lékařské tým. Bezpečnost zajišťují speciálně vycvičení záchranáři a elektronické zabezpečovací systémy. Uvnitř hradu se nacházejí šatní skříňky, sprchy a toalety. Aquapark Mys dobré naděje je vybaven i hlídaným parkovištěm pro osobní automobily a autobusy.

Atrakce

chrliče vody
dětský bazén
dětské brouzdaliště
divoká řeka
houpačky
kolotoč
odstředivka
skluzavky
vodní tobogan
vodní děla
vodní hřib


Informace a fakta

GPS: 46.7204, 36.823
Datum vzniku (rok): 2006
Rozloha parku (ha): 5
Vzdálenost od parkoviště (m): 20 m
Čas potřebný na návštěvu (minuty): 180
Datum poslední aktualizace: 11.10.2012 18:46:33

Aquapark Mys dobré naděje: Recenze

Aquapark Mys dobré naděje prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí