TIXIK.cz » Koupání » Aquapark Lutzmannsburg

Aquapark Lutzmannsburg - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Lutzmannsburg: Hlídač pokojů
Aquapark Lutzmannsburg Mapa Mapa hotelů Aquapark Lutzmannsburg

Související témata

Aquapark Lutzmannsburg: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Lutzmannsburg


Zobrazit všechny »Aquapark Lutzmannsburg: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Lutzmannsburg Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Lutzmannsburg a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Lutzmannsburg, Aktuální čas: 07:33:19, Adresa: Thermenplatz 1, 7361 Lutzmannsburg, Rakousko, Telefon: +43 2615 87171, WWW stránky:

Aquapark Lutzmannsburg je jeden z nejmodernějších aquaparků v Rakousku . Zároveň jde o největí lázně v Evropě pro malé děti a miminka. Nachází se v obci Lutzmannsburg , nedaleko hranic s Maďarskem . Aquapark Lutzmannsburg jsou vyhlášené rodinné lázně, které rodičům s dětmi nabídnou vše, co si mohou přát.

Babyworld, Funny Water a Silent Dome

Vodní svět se dělí na 3 části. První částí je Babyworld, který je věnován našim nejmenším. Pro kojence a malé děti jsou tu dokonce speciální programy, které hravou formou posilují motorické schopnosti, smysl pro rovnováhu a svalstvo. Další částí je Funny Water. Zde jsou různé atrakce, kterým dominují dva velké tobogány "Twister" a "Speedy" . Ten větší z nich měří 111 m. Jízdu v tobogánech doplňují zvukové efekty a dva vodopády. Je tu i bazén s vlnobitím, který má teplotu vody Poslední, třetí částí, je Silent Dome, tzv. chrám klidu, kde mohou hlavně rodiče načerpat nové síly.

Služby

Výborný je i zdejší saunový svět. Aquapark Lutzmannsburg nabízí návštěvníkům také možnost masáží a dalších wellness procedur. Nechybí tu ani restaurace, velké množství lehátek, hotel i lanový park. Aquapark Lutzmannsburg je otevřen denně od 9 do 21 hod. V pátek a sobotu je otevřeno až do 22 hod. Vstupné stojí pro dospělé cca 15 EUR a pro děti (od 6 do 15 let) 9 EUR.


Informace a fakta

GPS: 47.4646, 16.6573
Nadmořská výška: 199 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:34:28

Aquapark Lutzmannsburg: Recenze

Aquapark Lutzmannsburg prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Nebersdorf (9km)Oberpullendorf (12km)Bernstein (31km)Bad Schönau (32km)Bad Tatzmannsdorf (35km)Marz (34km)Mörbisch am See (32km)Apetlon (34km)Mattersburg (36km)

Webmap: 1 2 3