TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Západopomořsko » Aquapark JAN

Aquapark JAN - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark JAN: Hlídač pokojů
Aquapark JAN Mapa Mapa hotelů Aquapark JAN

Aquapark JANAquapark JAN

Související témata

Aquapark JAN: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark JAN


Zobrazit všechny »


Aquapark JAN: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark JAN Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark JAN a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
Aquapark Panorama Morska JarosławiecKoupání14km
Stadion CSMWKoupání31km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark JAN, Aktuální čas: 23:30:07, Adresa: Słowiańska 34, 76-150 Gmina Darłowo, Polsko, Telefon: +48 94 314 49 10, WWW stránky:

Aquapark JAN (Park Wodny JAN) je moderní bazénový komplex na severu Polska . Nachází se v přímořském městečku Darłowo , které leží v půli cesty mezi velkými přístavy Gdaňsk a Štětín (Szczecin) . Aquapark JAN je v celém Polsku , a dokonce i v celé střední Evropě, jediný svého druhu. Jeho bazény jsou totiž zásobovány slanou vodou z Baltského moře, což činí z aquaparku opravdový unikát.

Krytá část

Aquapark JAN je rozdělen na krytou část a vnější koupaliště. Krytou část tvoří čtyři bazény. Největší je sportovní bazén s rozměry 25 x 12,5 m, který má šest samostatných plaveckých drah. Pro zábavu je určen velký a malý rekreační bazén. Oba jsou doplněny o spoustu dalších atrakcí, jako jsou vodní vířivky, vodní gejzíry a masážní sprchy. Malý bazén je také spojen s venkovním koupalištěm. Pro děti má Aquapark JAN připravený malé brouzdaliště se skluzavkami. Celý velmi moderně zařízený komplex je doplněn o malé bazénky s vířivkami, skluzavku a divokou řeku s prudkým proudem. Aquapark JAN rovněž disponuje dvěma tobogány s délkou 104 a 70 m. Zejména druhý jmenovaný je jedinečný. Má přezdívku „turbo“, protože je strmější a rychlost v něm přesahuje 25 km/h.

Vnější koupaliště

Aquapark JAN je také vybaven vnějším koupalištěm, které je spojeno s vnitřním komplexem pomocí vodního kanálu. Můžete se tak nerušeně přemísťovat z vnitřní části ven, aniž byste museli vylézt z vody. Tento bazén je otevřen pouze za příznivého počasí. Mezi návštěvníky je velmi oblíben, zejména díky přilehlé terase, která je jako stvořená k opalování.

Ostatní zařízení

Aquapark JAN je samozřejmě doplněn vším potřebným pro komfort návštěvníků. V budově je umístěn bar a restaurace. Po koupání si můžete odpočinout v sauně nebo si zahrát bowling. Pro ty, kteří rádi nechají hýčkat své tělo, je připraveno ozdravné wellness studio. Ubytování je možné v hotelu Jan, od kterého je Aquapark JAN vzdálen necelých 5 minut cesty. Před návštěvou je dobré navštívit oficiální stránky aquaparku, kde jsou umístěny informace o otevírací době a o vstupném (viz zajímavé odkazy) .


Informace a fakta

GPS: 54.4434, 16.3962
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:41

Aquapark JAN: Recenze

Aquapark JAN prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Darlowo (2.7km)Wicie (8km)Dąbki (9km)Rusinowo (10km)Jarosławiec (14km)Unieście (28km)Mścice (32km)Mielenko (33km)Koszalin (31km)

Webmap: 1 2 3