TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Lodžsko » Lodž » Aquapark Fala

Aquapark Fala - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Fala: Hlídač pokojů
Aquapark Fala Mapa Mapa hotelů Aquapark Fala

Aquapark FalaAquapark Fala

Související témata

Aquapark Fala: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Fala


Zobrazit všechny »


Aquapark Fala: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Fala Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Fala a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Fala, Aktuální čas: 03:16:56, Adresa: Aleja Unii Lubelskiej, 90-001 Łódź, Polsko, Telefon: +48 42 683 44 70, WWW stránky:

Aquapark Fala je největší krytý bazén v Polsku a patří k nejvyhlášenějším bazénům v celé střední Evropě . Nachází se ve městě Lodž , nedaleko centra, v blízkosti botanické a zoologické zahrady. Aquapark Fala tvoří velký komplex s 8 bazény. Je to malý vodní svět, který je určený pro milovníky koupání, sportu a relaxace.

Krytý bazén

Aquapark Fala se může chlubit příjemným tropicky laděným interiérem, který nabízí návštěvníkům spoustu zábavy. Krytou část tvoří několik vzájemně propojených místností s bazény všeho druhu. Výjimečný je zejména bazén s vlnobitím, které dosahuje výšky až jeden metr. Aquapark Fala se dále pyšní dvěma skluzavkami, z nichž zejména ta oranžová (26 m) je jedinečná. Jezdí se po ní totiž v malých nafukovacích člunech. V relaxační části se nachází bazénky s klidnou vodou a vířivkami a vodní sprchy poskytující příjemnou masáž. Aquapark Fala má i velký plavecký bazén, který je dlouhý 28, 5 m.

Aquapark Fala – venkovní část

Venkovní část se skládá ze 3 bazénů a mohla by klidně fungovat jako samostatné koupaliště. Nachází se tam jak velký bazén, který je určený pro zábavu a relaxaci, tak 25 m dlouhý plavecký bazén. 10 masážních postelí a pohodlná lehátka vytváří příjemnou atmosféru venkovní části. Třetí bazének je určen pro děti a je pouze 30 cm hluboký a teplota v něm dosahuje 32°C. Aquapark Fala má v této části také dva velké tobogany a vzrušující divokou řeku.

Ostatní možnosti a výhody aquaparku

Aquapark Fala je vybaven také 5 saunami. Každá má specifický interiér a funguje jiným způsobem. Všechny však mají stejný účel - totiž poskytnout maximální odpočinek. Multifunkční komplex je doplněn stylovými restauracemi a bary, které nabízejí všechno od domácích jídel až po italskou kuchyni. Vyhlášené restaurace však můžete navštívit pouze při návštěvě aquaparku. Další výhodou, kterou Aquapark Fala poskytuje, je bezdrátový internet, k němuž se můžete zdarma připojit v celém areálu.

Praktické informace

Aquapark Fala je otevřený po celý rok od 9 do 22 hodin (viz zajímavé odkazy) .


Informace a fakta

GPS: 51.7643, 19.421
Nadmořská výška: 199 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 18:42:55

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.aquapark.lodz.pl/home.php

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: wellness
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Fala: Recenze

Aquapark Fala prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Lodž (2.6km)Rąbień (7km)Aleksandrów Łódzki (10km)Koluszki (27km)Lask (28km)Lęczyca (36km)Piotrków Trybunalski (44km)Belchatów (45km)Kluki (49km)

Webmap: 1 2 3