TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Varmijsko-Mazursko » Aquapark Elk

Aquapark Elk - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Elk: Hlídač pokojů
Aquapark Elk Mapa Mapa hotelů Aquapark Elk

Aquapark ElkAquapark Elk

Související témata

Aquapark Elk: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Elk


Zobrazit všechny »


Aquapark Elk: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Elk Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Elk a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Elk, Aktuální čas: 01:19:26, Adresa: Marszałka Józefa Piłsudskiego 29, 19-301 Ełk, Polsko, Telefon: +48 87 610 38 38, WWW stránky:

Aquapark Elk je zábavní bazénový komplex. Nachází se v severovýchodní části Polska , ve městě Elk , na ulici Piłsudskiego 29. Aquapark Elk nabízí kromě zábavy také tělesnou výuku ve vodě ve skupinách, kde si mohou plavci vylepšit design a techniku plavání a začátečníci se mohou naučit základům plavání.

Atrakce

Aquapark Elk obsahuje sportovní bazén, který je určený pro aktivní sportovce, ale i pro rekreační účely. Hloubka tohoto bazénu dosahuje 2 metry. Aquapark Elk nabízí jako oblíbenou atrakci 106 metrů dlouhý tobogan, který vede i venkovním prostorem vodního komplexu. Pro milovníky relaxace a uvolnění je tam připravena vířivá vana s hydromasáží a kapacitou 5 osob, vodopády, fontány a vodní trysky.

Další služby

Aquapark Elk nabízí rozšířené služby pro milovníky fitness a wellness. Návštěvníkům poskytuje k využití suchou i parní saunu, solárium a infračervenou saunu. Pro milovníky sportu je tam určené fotbalové hřiště, které se nachází nedaleko budovy Aquapark Elk.

Praktické informace

Otevírací doba je od pondělí do pátku od 6 do 22 hodin a o svátcích od 8 do 22 hodin. Vstupné se pohybuje od 5 zł pro dospělé osoby a od 4 zł pro děti, liší se v závislosti na denní době. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Elk.


Informace a fakta

GPS: 53.8298, 22.3464
Nadmořská výška: 134 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:52

Aquapark Elk: Recenze

Aquapark Elk prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Elk (1.3km)Straduny (7km)Chełchy (10km)Okrągłe (24km)Olecko (24km)Woźnawieś (32km)Kaliszki (32km)Kruklanki (40km)Kolno (54km)

Webmap: 1 2 3