TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Malopolsko » Aquapark Chrzanów

Aquapark Chrzanów - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Chrzanów: Hlídač pokojů
Aquapark Chrzanów Mapa Mapa hotelů Aquapark Chrzanów

Aquapark ChrzanówAquapark Chrzanów

Související témata

Aquapark Chrzanów: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Chrzanów


Zobrazit všechny »


Aquapark Chrzanów: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Chrzanów Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Chrzanów a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Aquapark NemoKoupání26km
Aquapark CamenKoupání35km
Plavecký bazén AndrychówKoupání32km
Aquapark Tarnowskie GóryKoupání53km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Chrzanów, Aktuální čas: 05:48:26, Adresa: Harnes, 32-500 Gmina Chrzanów, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Chrzanów je moderní bázénový komplex, který nabízí velký počet zábavních atrakcí. Nachází se v Polsku , ve městě Chrzanów , na ulici Mydlana 20. Aquapark Chrzanów je jednak sportovní areál, ale i rekreační a relaxační centrum pro celou rodinu.

Atrakce

Aquapark Chrzanów nabízí velký sportovní bazén, který je určený pro aktivní sportovce. Je dlouhý 25 metrů a široký 12, 5 metrů. Největší hloubka dosahuje 1, 8 metrů. Aquapark Chrzanów má navíc hlediště, které je využíváno při sportovních událostech. V hledišti je 150 míst pro návštěvníky a 2 místa pro komentátory. Pro rekreaci je určený bazén dlouhý 13 metrů a široký 10 metrů. Jeho hloubka dosahuje maximálně 1, 3 metrů. Pro nejmladší návštěvníky je připravený bazén s maximální hloubkou 0, 6 metrů a atrakcemi jako je vodní hřib a fontány. Milovníky relaxace Aquapark Chrzanów potěší dvěma vířivými vanami s hydromasáží. Každá vana pojme sedm osob. Nejoblíbenější atrakce je tobogán, který je dlouhý 75 metrů a končí ve speciálním bazéně.

Další vybavení

Kromě vodních atrakcí nabízí Aquapark Chrzanów i moderní fitness centrum, ve kterém je sauna a solárium. Celý pobyt si můžete zpříjemnit uvolňujícími masážemi. Nedaleko se též nachází tenisové kurty a skatepark.

Praktické informace

Aquapark Chrzanów má pro návštěvníky otevřeno denně, od 6:30 do 21:45 hodin. Normální vstupné je od 6 zł a liší se v závislosti na denní době. Také je možné získat vstupenku se slevou, nebo si zakoupit permanentní vstupenku. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Chrzanów.


Informace a fakta

GPS: 50.1339, 19.4054
Nadmořská výška: 261 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:52

Aquapark Chrzanów: Recenze

Aquapark Chrzanów prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Chrzanów (0.8km)Trzebinia (5km)Krzeszowice (16km)Osvětim (17km)Poręba Wielka (16km)Zator (15km)Morawica (25km)Skidzin (23km)Jerzmanowice (26km)

Webmap: 1 2 3