TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Pomořsko » Chojnice » Aquapark Chojnice

Aquapark Chojnice - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Chojnice: Hlídač pokojů
Aquapark Chojnice Mapa Mapa hotelů Aquapark Chojnice

Aquapark ChojniceAquapark Chojnice

Související témata

Aquapark Chojnice: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Chojnice


Zobrazit všechny »


Aquapark Chojnice: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Chojnice Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Chojnice a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Chojnice, Aktuální čas: 04:39:47, Adresa: Huberta Wagnera 1, 89-600 Chojnice, Polsko, Telefon: +48 52 396 64 42, WWW stránky:

Aquapark Chojnice (Wodny Park Chojnice) je součást sportovně rekreačního areálu města Chojnice , které leží na severozápadě Polska . Chojnice se nachází na jih od Gdaňsku , na sever od Poznaně a Bydgoszcze . Aquapark je v centru města a patří mezi nejoblíbenější turistické cíle v této oblasti.

Atrakce

Aquapark Chojnice je tvořen dvěma hlavními bazény, plaveckým a rekreačním, které jsou doplněny spoustou dalších atrakcí. Plavecký bazén má rozměry 25 x 12 m, jeho hloubka se pohybuje od 1, 35 m do 1, 8 m a disponuje šesti plaveckými drahami. Aquapark Chojnice je oblíbený zejména díky rekreačnímu bazénu, který je hned vedle plaveckého. Jeho plocha je 180 m2 a hloubka mezi 80 a 110 cm. Po jeho stranách se nacházejí oblíbené masážní trysky. Rekreační bazén je zakončen 20 m divokou řekou s teplotou vody od 29 do 30°C. Aquapark Chojnice se může pyšnit také bazénkem s vířivkou poskytující svalovou relaxaci. Teplá voda ve vířivce (38°C) má blahodárné masážní i léčebné účinky. Aquapark Chojnice myslí i na děti. Je tam pro ně připraven 35 cm hluboký bazének. Je v něm zajímavá kašna se sprchou, která pravidelně exploduje proudem teplé vody. Aquapark Chojnice má také tobogan, který ústí do rekreačního bazénu.

Doplňkové služby

Aquapark Chojnice je vybaven příjemně zařízenou saunou s teplotou až 95°C. Po sauně se můžete občerstvit například v baru Delfín, odkud je pěkný výhled na oba velké bazény. Před celým areálem se nachází nemalé dětské hřiště, díky kterému je Aquapark Chojnice velmi oblíbený mezi dětmi. Nachází se tam houpačky, prolézačky, pískoviště, zkrátka vše, co vaše děti potěší. Ochranu před nečekaným deštěm poskytuje velký dřevěný altán. Kromě toho nabízí Aquapark Chojnice také četné kurzy plavání pro všechny věkové kategorie, ozdravné lázně pro těhotné matky a nemocné, dále pak kurzy synchronizovaného plavání a vodní gymnastiku.

Praktické informace

Aquapark Chojnice je otevřen celoročně každý den od 7 do 20 hodin. Před návštěvou je vhodné navštívit oficiální stránky bazénu, kde najdete podrobnosti ohledně otevírací doby, vstupného a pěkný plánek celého areálu.


Informace a fakta

GPS: 53.6988, 17.5678
Nadmořská výška: 165 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:41

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.parkwodny.chojnice.pl/parkwodny/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Chojnice: Recenze

Aquapark Chojnice prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Chojnice (0.2km)Charzykowy (6km)Czluchów (14km)Sępólno Krajeńskie (28km)Runowo Krajeńskie (42km)Lipusz (47km)Samociążek (54km)Kościerzyna (54km)

Webmap: 1 2 3