TIXIK.cz » Koupání » Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Čestlice: Hlídač pokojů
Aquapark Čestlice Mapa Mapa hotelů Aquapark Čestlice

Aquapark ČestliceAquapark Čestlice

Související témata

Aquapark Čestlice: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Čestlice


Zobrazit všechny »


Aquapark Čestlice: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Čestlice Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Čestlice a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Čestlice, Aktuální čas: 13:37:46, Adresa: Pražská 138, 251 01 Čestlice, Česká republika, Telefon: +420 271 104 111, WWW stránky:

Aquapark Čestlice je jeden z největších aquaparků ve střední Evropě . Nachází se v lokalitě Průhonice - Čestlice , přibližně 10 km jihovýchodně od města Praha , hlavního města České republiky .

Základní informace

Aquapark Čestlice je rozdělen na vnitřní a venkovní část. Vnitřní část nabízí 19 m dlouhý plavecký bazén a pro zábavu je připraveno šest toboganů, tři strmé skluzavky a jízda na hypoganu. Z vnitřní části se můžete dostat divokou řekou do venkovní části. Pro relaxaci má Aquapark Čestlice připraveno několik vířivých lavic v útulných jeskyních. Nejen děti ocení palác pokladů, kde si mohou prolézt vrak lodi nebo si vyzkoušet mořský příboj. Pro nejmladší je připraveno dětské brouzdaliště a hřiště se skluzavkou. Nachází se tam také místo pro relaxaci. Ve vnější části návštěvník najde bazén s vířivými stolicemi a pro děti vodní hřiště a brouzdaliště. Pro relaxaci jsou připravena lehátka. Aquapark Čestlice dále nabízí Korálový dóm, kde jsou dvě mořská akvária a bazén. Dále je tam písečná pláž a koktejlový bar s posezením. Nejen pro potápěče je tam 8 m hluboká jáma. Aquapark Čestlice nabízí několik kurzů plavání jako například plavání batolat nebo plavání těhotných.

Praktické informace

Aquapark Čestlice je otevřen denně od 10 do 21 hodin. K občerstvení slouží dvě samoobslužné restaurace a dva bary.


Informace a fakta

GPS: 50.0072, 14.5722
Nadmořská výška: 294 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:27:01

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.aquapalace.cz/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Aktivity: aquazorbing
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: vodní tobogan, divoká řeka, dětské brouzdaliště, dětský bazén, potápěčský tubus
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: restaurace, wellness, hotel
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna, pára, fitness, sprchy, parkoviště
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: bazén, aquapark

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Čestlice: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 82Recenze: 102012-05-29 07:57:53
Tady se vyblbne opravdu každý.
 2011-04-27 11:59:33
Kromě samotného aquaparku najdeme v Aquapalace ještě saunový svět, SPA centrum, Balneo & Medical a Fitness centrum.

Saunový svět je rozdělený na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. Finské sauny nabízí celkem 5 prohříváren s teplotami od 60°C do 110°C – např. biosauna nebo aromatická bylinná sauna. Součástí jsou také Kneippovy lázně (vodoléčba s využitím střídavého působení teplé a studené vody) , ochlazovací bazének s ledovou vodou, studna s ledovou drtí, vířivky nebo klasické, masážní a aromatické sprchy. Další částí saunového světa jsou římské lázně s římským bazénem a 5 parních kabin s teplotami od 26°C do 65°C. Ve venkovní části saunového světa najdeme 2 finské sauny, vířivky, ochlazovací bazének a ochlazovací sprchy.

V nabídce služeb SPA centra najdeme např. masážní a tělová ošetření, kosmetické služby, manikúru, pedikúru, depilace, solárium nebo exotické procedury rassoul (bahenní jílový zábal kombinovaný s účinky parní lázně) a hammam (orientální turecká lázeň spojená s prohřátím těla na speciálním mramorovém kameni) . Dále je zde možné využít hydromasážní vany nebo luxusní oddělené prostory s vířivkou nebo saunou, s lůžky pro relaxaci a malým občerstvením pro uzavřenou společnost 4 až 6 osob.

Balneo & Medical poskytuje komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

Fitness centrum nabízí kardiozónu s 54 trenažéry (např. bruslařské trenažéry a kardiotrenažéry na ruce) , posilovnu, VIP zónu, indoor cycling a velký aerobní sál s LCD obrazovkami a projekčním plátnem.
 2012-07-08 14:53:27
Pro děti a lidi milující celodení cachtání super.

Města a obce v okolí

Čestlice (0.9km)Nupaky (2.6km)Vestec (6km)Říčany (6km)Popovičky (5km)Škvorec (12km)Praha (14km)Šestajovice (14km)Jílové u Prahy (14km)

Webmap: 1 2 3