TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Malopolsko » Aquapark Camen

Aquapark Camen - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Camen: Hlídač pokojů
Aquapark Camen Mapa Mapa hotelů Aquapark Camen

Aquapark CamenAquapark Camen

Související témata

Aquapark Camen: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Camen


Zobrazit všechny »


Aquapark Camen: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Camen Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Camen a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Aquapark ChrzanówKoupání35km
Plavecký bazén AndrychówKoupání37km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Camen, Aktuální čas: 23:20:36, Adresa: Żwirki i Wigury 11, 32-050 Skawina, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Camen je vodní bazénový komplex, který je určený pro všechny milovníky sportu a rekreace. Aquapark Camen se nachází v jižní části Polska , ve městě Skawina , nedaleko velkého města Krakow . Aquapark Camen najdete na ulici Wigury Street 11.

Atrakce

Aquapark Camen nabízí svým návštěvníkům k využití sportovní bazén, který měří 25 m na délku a 12,5 m na šířku a je hluboký od 142 do 186 cm. Tento bazén je určený hlavně pro aktivní sportovce. Aquapark Camen obsahuje také 15, 5 m dlouhý a 13, 5 m široký rekreační bazén v nepravidelném tvaru a s hloubkou mezi 86 až 114 cm. Jeho součástí jsou i vodní proudy a gejzíry. Pro milovníky zábavy a vzrušení má Aquapark Camen 32 metrů dlouhý tobogan, který vede i venkovním prostorem. Pro chvíle relaxace jsou k dispozici vířivé vany jacuzzi s hydromasážemi a příjemnou teplotou.

Další zábava a relaxace

Aquapark Camen současně zahrnuje klasickou saunu a moderně vybavenou fitness tělocvičnu a posilovnu. Pravidelně se tam pořádají kurzy plavání a vodního aerobicu. Gymnastika ve vodě se odehrává ve sportovním bazénu v hloubce 114 cm.

Praktické informace

Aquapark Camen má pro návštěvníky otevřeno od pondělí do neděle, a to v čase od 6,30 do 22,15 hodin. Vstupné se pohybuje v závislosti na denní době od 8 zł do 9 zł za dospělou osobu a od 5, 50 zł do 7 zł za děti. Vstupenky platí vždy 1 hodinu. Lze uplatnit slevu na skupiny, nebo si zakoupit permanentní vstupenku. Mnoho dalších zajímavých informací se můžete dozvědět na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Camen.


Informace a fakta

GPS: 49.9723, 19.8259
Nadmořská výška: 215 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:40

Aquapark Camen: Recenze

Aquapark Camen prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Libertów (5km)Kryspinów (8km)Krzywaczka (9km)Paszkówka (11km)Krakov (13km)Morawica (13km)Balice (13km)Szczyglice (13km)Sułkowice (14km)

Webmap: 1 2 3