TIXIK.cz » Koupání » Aquapark Bielawa

Aquapark Bielawa - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Bielawa: Hlídač pokojů
Aquapark Bielawa Mapa Mapa hotelů Aquapark Bielawa

Aquapark BielawaAquapark Bielawa

Související témata

Aquapark Bielawa: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Bielawa


Zobrazit všechny »


Aquapark Bielawa: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Bielawa Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Bielawa a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Bielawa, Aktuální čas: 01:15:29, Nadmořská výška: 312m, Adresa: Wesoła, 58-260 Bielawa, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Bielawa (Aquarius Bielawa) je oblíbený polský aquapark. Nachází se v městečku Bielawa asi 30 km jihovýchodně od města Wałbrzych a 35 km severovýchodně od českého města Broumov . Aquapark Bielawa byl založen v roce 1997. Moderní budova je svým příjemným prostředím vhodná pro všechny věkové kategorie.

Bazény

Aquapark Bielawa má dvě patra, přízemí a suterén. Hlavní hala v přízemí vás potěší příjemně zařízeným interiérem. Nachází se zde 2 velké a několik malých speciálně zaměřených bazénů. Velký plavecký bazén je dlouhý 25 m a má 6 samostatných plaveckých drah. Maximální hloubka bazénu je 2 m. Jedna dráha je vyhrazena pro děti (hloubka 0,9 m. Aquapark Bielawa má pěkně zařízený rekreační bazén. Jeho délka je 12 m a hloubka 105 cm. Teplota vody se pohybuje mezi 28 a 30 °C. V tomto bazénu jsou nainstalovány vodní a vzdušné masážní trysky, podvodní gejzíry a vířivky. Aquapark Bielawa také disponuje menším bazénem určeným pro děti. Jeho hloubka je 55 cm, teplota se pohybuje v rozmezí 30 až 32 °C. Příjemný odpočinek vám poskytne malý bazén pro 6 osob, který je vybaven vířivkami a teplota v něm dosahuje až 34 °C.

Ostatní atrakce

Aquapark Bielawa je doplněn atrakcemi, jež návštěvníkům zajišťují zábavu a relaxaci.Potom si můžete užít trochu vzrušení a svézt se tobogánem dlouhým 73 metrů. Součástí Aquapark Bielawa jsou samozřejmě i sauny a solárium. Specialitou je tepelná infračervená sauna (bez páry) dosahující 45–60 °C. Zákazníci mohou také využít bufet, z kterého je dobrý výhled na bazény. Kromě toho nabízí Aquapark Bielawa kurzy plavání, aerobiku a potápění.

Fitness centrum

Aquapark Bielawa se může pochlubit moderně vybaveným fitness centrem. Jeho součástí je posilovna, 2 sauny (finská a turecká) a masážní studio. Fitness centrum je otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 22.00 hodin a v sobotu od 9.00 do 17. hodin. Aquapark Bielawa je otevřen každý den od 6.00 do 22.00 hodin (více info viz zajímavé odkazy) .


Informace a fakta

GPS: 50.6827, 16.6182
Nadmořská výška: 312 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:39:16

Aquapark Bielawa: Recenze

Aquapark Bielawa prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Pieszyce (4.2km)Dzierżoniów (6km)Jugów (9km)Stříbrná hora (12km)Niemcza (16km)Jugowice (16km)Zagórze Śląskie (17km)Modliszów (20km)Świdnica (20km)

Webmap: 1 2 3