TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Podlasko » Aquapark Augustów

Aquapark Augustów - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Augustów: Hlídač pokojů
Aquapark Augustów Mapa Mapa hotelů Aquapark Augustów

Aquapark AugustówAquapark Augustów

Související témata

Aquapark Augustów: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Augustów


Zobrazit všechny »


Aquapark Augustów: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Augustów Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Augustów a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Augustów, Aktuální čas: 06:17:27, Adresa: Majora Sucharskiego 13, 16-300 Augustów, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Augustów je sportovní a rekreační komplex. Nachází se v severovýchodním cípu Polska ve městě Augustów , v ulici Sucharskiego 15. Nedaleko je pláž, ležící u místa, kde řeka Netta ústí do jezera Necko. Nachází se zde mnoho dalších turistických atrakcí.

Atrakce

Aquapark Augustów nabízí návštěvníkům sportovní bazén, jenž je 25 metrů dlouhý a 12,5 metru široký; celková plocha bazénu činí 312,5 metrů čtverečních, hloubka dosahuje od 1,2 do 3,4 metrů. Od roku 2002 je Aquapark Augustów místem, kde se mohou konat oficiální národní i mezinárodní plavecké závody. Vodní komplex zahrnuje také rekreační bazén dlouhý 12,5 metrů a široký 7 metrů, jehož hloubka se pohybuje do 1,3 metru; bazén je vybaven vodními atrakcemi, jako jsou podvodní gejzíry a masáže krku. Nejoblíbenější atrakcí tixiku_nazev je šestadevadesátimetrový tobogán, jehož bezpečnost je zaručena díky semaforům. Perfektním místem relaxace a odpočinku je vířivá vana, která má zároveň i léčebné účinky.

Další zábava

Aquapark Augustów zahrnuje tělocvičnu s bohatým vybavením, komfortní solárium s vysokým výkonem a finskou saunu. Pro milovníky fitness a wellness je tu připraven program hubnutí pod dohledem kvalifikovaných odborníků a masáže od klasických až po vibrační, strečink, hnětení a mnoho dalších uvolňujících terapií. Aquapark Augustów má vyhrazené vstupné 15 zł pro dospělé a 10 zł pro děti za 1 hodinu, lze si zakoupit i permanentní vstupné. Sauna a další fitness a wellness atrakce mají oddělené vstupné, více se dozvíte na oficiálních stránkách komplexu Aquapark Augustów.


Informace a fakta

GPS: 53.8372, 22.9919
Nadmořská výška: 122 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:46

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.basenaugustow.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: wellness
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: solárium, sauna, fitness, wc

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Augustów: Recenze

Zobrazit recenze:
 16.9.2010 21:53:53
tak to by nebylo špatný navštívitAquapark Augustówv Polsku.Bydlím na hranicích s Polskem a také jsem ho i několikrát navštívila.

Města a obce v okolí

Augustów (1.1km)Serwy (16km)Gawrych Ruda (20km)Woźnawieś (24km)Leszczewek (27km)Stary Folwark (27km)Suwalki (29km)Szypliszki (46km)

Webmap: 1 2 3