TIXIK.cz » Koupání » Polsko » Dolnoslezsko » Aquapark Atol

Aquapark Atol - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquapark Atol: Hlídač pokojů
Aquapark Atol Mapa Mapa hotelů Aquapark Atol

Aquapark AtolAquapark Atol

Související témata

Aquapark Atol: Fotografie

Doporučené hotely Aquapark Atol


Zobrazit všechny »


Aquapark Atol: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquapark Atol Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquapark Atol a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Olympijský stadion WroclawKoupání24km
Aquapark WroclawKoupání29km
Zimní stadion SpiskaKoupání29km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Alternativní názvy: Akvapark Atol, Aktuální čas: 10:10:34, Adresa: Brzozowa 7, 56-400 Gmina Oleśnica, Polsko, WWW stránky:

Aquapark Atol (Oleśnicki park Wodny ATOL) je jedním z oblíbených polských krytých bazénů. Nachází se ve městě Olešnice (Oleśnica) asi 30 km severovýchodně od města Wroclaw . Aquapark Atol v Polsku patří spíše k menším aquaparkům, což ale nic neubírá na kvalitě poskytovaných služeb a moderním vybavení. Byl postaven v roce 2006.

Užitečné informace

Aquapark Atol se skládá ze 2 navzájem oddělených bazénů. Prvním je velký plavecký bazén dlouhý 25 m. Má 6 samostatných drah a jeho maximální hloubka je 180 cm. Relaxování a spoustu zábavy si můžete užít ve druhém velkém bazénu, jehož maximální hloubka dosahuje 120 cm. Tento bazén je vybaven vířivkami, masážními sprchami a také krátkou umělou řekou. Okolo velkého rekreačního bazénu jsou rozsety další malé bazénky s vířivkami. Aquapark Atol rovněž disponuje menším bazénkem pro děti. To vše se nachází v příjemném prostředí moderní budovy. Aquapark Atol je výjimečný svými dvěma tobogány, které patří spíše k těm delším a rychlejším. Aquapark je otevřený po celý rok od 6.30 do 22.00 hodin (více o otevírací době a vstupném viz zajímavé odkazy)

Ostatní služby

Aquapark Atol nabízí návštěvníkům i mnohé další služby. V jeho útrobách můžete navštívit dvě finské sauny, pro náročnější je připravena parní lázeň. Samozřejmostí je kvalitní solárium. Aquapark Atol také pořádá kurzy plavání a aqua-aerobicu. Před budovou se nachází tenisové kurty, které je možné si pronajmout. Aquapark Atol je rovněž vybaven půjčovnou kajaků a vodních kol, která je otevřená denně (za příznivého počasí) od 9.00 do 21.00 hodin.


Informace a fakta

GPS: 51.2168, 17.3897
Nadmořská výška: 150 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:39:16

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.atol.olesnica.pl/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: skluzavka
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: solárium, sauna, fitness, wc

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Aquapark Atol: Recenze

Aquapark Atol prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Oleśnica (1km)Borowa (8km)Długołęka (14km)Czeszów (21km)Psary (25km)Trzebnica (25km)Syców (25km)Wroclaw (27km)Radwanice (27km)

Webmap: 1 2 3