TIXIK.cz » Aquacentrum Osserbad Lam

Aquacentrum Osserbad Lam - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Aquacentrum Osserbad Lam: Hlídač pokojů
Aquacentrum Osserbad Lam Mapa Mapa hotelů Aquacentrum Osserbad Lam

Aquacentrum Osserbad LamAquacentrum Osserbad Lam

Související témata

Aquacentrum Osserbad Lam: Fotografie

Doporučené hotely Aquacentrum Osserbad Lam


Zobrazit všechny »


Aquacentrum Osserbad Lam: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Aquacentrum Osserbad Lam Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Aquacentrum Osserbad Lam a doprava, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 16:37:01, Nadmořská výška: 515m, WWW stránky:

Aquacentrum Osserbad Lam je celoročně využívaný akvapark. Nachází se v obci Lam v Německu , asi 27 kilometrů od hraničního přechodu Železná Ruda v (České republice . Díky své poloze a nadstandardní vybavenosti je často využíván návštěvníky nejen z Německa, ale i z České republiky.

Vybavení aquacentra

Aquacentrum Osserbad Lam nabízí zábavu pro celou rodinu. K dispozici je jak krytá, tak i venkovní část. V kryté části je 20 m dlouhý bazén pro plavce, bazén pro děti, relaxační bazén s atrakcemi (např. perličková lůžka) , dále potom tobogán, whirpool a wellness část s parní lázní, saunou a soláriem. Vnější prostory nabízí další 20 m bazén, druhý tobogán, bazén pro děti, bazén pro neplavce a velkou louku určenou k relaxaci a slunění. K dalšímu sportovnímu vyžití zde bylo vybudováno hřiště na beach volejbal. Návštěvníci si mohou v prostorách Aquacentrum Osserbad Lam zakoupit občerstvení.

Praktické informace

Z České republiky se doporučuje příjezdová trasa přes hraniční přechod Železná Ruda. Osserbad je ve slepé ulici, do které odbočíte přibližně v polovině ulice Ginglmühle (Ginglmühlerweg) . Otvírací dny areálu se v průběhu roku mění. Otvírací dobu pro rok 2011 naleznete na stránce: http://cms.lam.de/LinkClick.aspx?fileticket=hgWKaQaC45o%3d&tabid=86&mid=582. V modře označené dny je akvapark otevřen od 10:00 do 21:00, v zeleně označené od 10:00 do 19:00 a v červené je zavřeno. Celodenní vstupné pro dospělého stojí 6,50€ a pro dětí a mládež do 18 let 3,50€. V ceně vstupného je zahrnut vstup do vnitřní i vnější části, sauny a parní lázně.


Informace a fakta

GPS: 49.1934, 13.0463
Nadmořská výška: 515 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:46:49

Aquacentrum Osserbad Lam: Recenze

Aquacentrum Osserbad Lam prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Arrach (3.8km)Hohenwarth (8km)Neukirchen beim Heiligen Blut (9km)Grafenwiesen (12km)Drachselsried (10km)Rimbach (12km)Blaibach (17km)Eschlkam (15km)Böbrach (15km)

Webmap: 1 2 3