TIXIK.cz » Německo » Bavorsko » Alte Saline Bad Reichenhall

Alte Saline Bad Reichenhall - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Alte Saline Bad Reichenhall: Hlídač pokojů
Alte Saline Bad Reichenhall Mapa Mapa hotelů Alte Saline Bad Reichenhall

Související témata

Alte Saline Bad Reichenhall: Fotografie

Doporučené hotely Alte Saline Bad Reichenhall


Zobrazit všechny »Alte Saline Bad Reichenhall: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Alte Saline Bad Reichenhall Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Alte Saline Bad Reichenhall a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Staufeneck5km
Watzmann19km
Lammertal45km
Pass Thurn58km
Tüßling59km
Přehrady Mooserboden64km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Doly, Aktuální čas: 23:48:00, Nadmořská výška: 474m, Adresa: Alte Saline 9, Bad Reichenhall, Německo, Telefon: +49 8651/7002146, WWW stránky:

Alte Saline Bad Reichenhall je solný důl a solivar v Německu . Nachází se v Bavorsku, ve městě Bad Reichenhall . Alte Saline Bad Reichenhall představuje historii výroby soli od jejího počátku do součásnosti. Ve zdejším pozdemí můžete vidět 150 let staré, stále funkční vodní čerpadla a jiné technické vymoženosti našich předků. Návštěvníci můžou také shlédnout různé filmy či si poslechnout zvukovou nahrávku představující vše o zdejší těžbě soli. Sůl je tu totiž obsažena v hornině a musí se vyplachovat vodou. Součástí je i starý solivar. Prohlídka dolů Alte Saline Bad Reichenhall trvá cca hodinu. V dolech je stálá teplota 12° C. Je tedy vhodné si vzít teplejší oblečení. Alte Saline Bad Reichenhall je otevřeno od května do října denně od 10 do 11:30 a pak od 14 do 16 hod. Od listopadu do března je otevřeno od úterý do pátku od 14 do 16 hodin a každou 1. neděli v měsíci. Alte Saline Bad Reichenhall nabízí také možnost prohlídek ve francouzštině, angličtině a italštině. Je však nutné tyto mimořádné prohlídky objednat předem. Vstupné do dolů stojí pro dospělé 6,50 EUR a 4,50 EUR pro děti.

Informace a fakta

GPS: 47.721, 12.8765
Nadmořská výška: 474 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:31:36

Alte Saline Bad Reichenhall: Recenze

Alte Saline Bad Reichenhall prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Bad Reichenhall (0.8km)Bayerisch Gmain (1.6km)Piding (6km)Inzell (11km)Anger (9km)Bischofswiesen (10km)Marktschellenberg (13km)Ainring (11km)Berchtesgaden (14km)

Webmap: 1 2 3