TIXIK.cz » Algar Seco

Algar Seco - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Algar Seco: Hlídač pokojů
Algar Seco Mapa Mapa hotelů Algar Seco

Související témata

Algar Seco: Fotografie

Doporučené hotely Algar Seco


Zobrazit všechny »Algar Seco: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Algar Seco Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Algar Seco a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Skály, Aktuální čas: 03:10:01, Adresa: Rua das Flores 8400-510 Carvoeiro, Portugalskoskosko, Telefon: +351 282 350 400, WWW stránky:

Algar Seco je část skalnatého pobřeží na jihu Portugalska . Nachází se v regionu Algarve u městečka Carvoeiro asi 7 km od města Portimão . Algar Seco je pohádkové místo s množstvím bizarních skalních sloupů, oblouků, mostů a jeskyní v labyrintu skal. Jedná se o vápencovou oblast, v níž moře po staletí vytvářelo různé tvary a chodby. Algar Seco je místo, které během dne často mění barvy podle polohy slunce.

Přístupová cesta

Z hlavní silnice z Portimea na Carvoeiro asi po 6 kilometrech odbočíme vpravo, kde na parkovišti necháme auto. Dál už musíme pěšky. Již seshora z parkoviště se nám naskytne překrásný výhled na Algar Seco. Na zlatavé skály různých tvarů v kontrastu s tmavě modrým mořem. Po překonání schodů se dostaneme do samého středu skalních útvarů. Tam nalezneme malé modré jezírko, jehož hloubka se mění podle přílivu a odlivu. Algar Seco kromě krásné přírody nabízí také občerstvení v baru. Tam si můžete půjčit lehátka a slunečníky a odpočívat přímo ve skalní kotlině.


Informace a fakta

GPS: 37.0927, -8.4657
Nadmořská výška: 12 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 14:12:33

Algar Seco: Recenze

Algar Seco prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Carvoeiro (0.7km)Ferragudo (6km)Lagoa (5km)Estômbar (6km)Armação de Pêra (10km)Portimao (8km)Pêra (12km)Alcantarilha (11km)Alvor (12km)

Webmap: 1 2 3