TIXIK.cz » Města » Agios Georgios

Hotely a ubytování Agios Georgios

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Agios Georgios: Hlídač pokojů
Agios Georgios Mapa Mapa hotelů Agios Georgios

Agios GeorgiosAgios Georgios

Související témata

Penziony v Agios Georgiosu, Apartmány v Agios Georgiosu, Satelitní mapa Agios Georgiosu, Agios Georgios: Fotografie

Doporučené hotely Agios Georgios


Zobrazit všechny »


Agios Georgios: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Agios Georgios Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Agios Georgios a doprava


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 07:07:51

Městečko Agios Georgios se nachází na severozápadní straně řeckého ostrova Korfu . Celý Agios Georgios leží v dlouhém zálivu s nádhernou pláží a je vyhledávaným turistickým centrem. V současnosti má asi 5000 obyvatel.

Základní informace

Pokud budete cestovat na Korfu a budete hledat právě toto středisko, dejte si pozor, do kterého Agios Georgios jedete. Na Korfu jsou tyto vesnice dvě - druhé Agios Georgios se nachází na jihu ostrova a jeho menší nevýhoda je větší vzdálenost do hlavního města a obecně na zábavnější severní stranu ostrova.

Plusy

klid
pobyty u moře
lesy
mírné klima


Informace a fakta

GPS: 39.7206, 19.6743
Nadmořská výška: 4 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-15 02:40:51

Agios Georgios: Recenze

Zobrazit recenze:
 2010-02-22 10:32:41
Už nikdy ,pokud nechcete umrznout v moři. Při teplotách 50 C na slunci je moře pouze 15 C . Tamní domorodci tvrdí ,že je to přírodní úkaz.Nenechte se oblafnout.Moře se ani při takto vysokých teplotách neohřeje.A už vúbec to není pro děti,ty se v moři vůbec nevykoupou. Celých 10 dnů jsme leželi u bazénu. Nedoporučuji.Ivana byli jsme tam v r.2009.
 2010-08-30 22:49:59
Spousta lidí si severní Agios plete s jižním. Nenechte se napálit při objednávce například na webu - mnohdy to cestovky mají zmateně popsané. My jsme měli vodu úplně v pohodě, pláž je tu mnohem hezčí než jižní Agios, je větší, udržovanější a město celkově víc kvete než jižní bratříček. Oproti jižnímu je to skutečně nebe a dudy. Špatné počasí můžete ale samozřejmě kdekoliv viz příspěvek níže.

Města a obce v okolí

Agios GeorgiosPaleokastritsa (6km)Sidari (8km)Dassia (15km)Barbati (17km)Acharavi (14km)Ermones (15km)Gimari (21km)Glyfada (18km)

Webmap: 1 2 3